reklama

Żłobek Cypiskowo.pl w Lesznowoli (trasa Piaseczno - Magdalenka)

Temat na forum 'Ogłoszenia tylko tutaj' rozpoczęty przez Cypiskowo, 26 Wrzesień 2011.

 1. Cypiskowo

  Cypiskowo

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Oferujemy opiekę nad maluchami w małych kameralnych grupach w ciepłej i domowej atmosferze.

  * Żłobek - oferta dla maluchów:

  Cypiskowo to nie tylko placówka, w której opiekujemy się dziećmi, ale również miejsce, w którym poprzez zabawę staramy się dbać o edukację naszych podopiecznych. W Cypiskowie maluchy mają okazję korzystać z szeregu zajęć pedagogicznych, które rozwijają umiejętności nawiązywania pierwszych kontaktów z rówieśnikami oraz znakomicie przygotowują do kolejnych etapów edukacji w przedszkolu. Program zajęć dopasowujemy do potrzeb naszych podopiecznych.

  Stawiamy na profesjonalną opiekę oraz edukację poprzez zabawę.

  * Standard pomieszczeń i wyposażenie:

  Spełniamy standardy nowej ustawy żłobkowej zarówno w zakresie wymagań BHP, Sanepid, jak i ochrony przeciwpożarowej. Nasze wyposażenie posiada atesty i certyfikaty, a w doborze zabawek i pomocy edukacyjnych zawsze kierujemy się jakością, trwałością oraz zaletami edukacyjnymi.

  * Lokalizacja:

  Placówka znajduje się w Lesznowoli (pomiędzy Magdalenką a Piasecznem) w cichej i spokojnej okolicy, w bliskiej odległości od lasu magdaleńskiego, co samo miejsce czyni już bardzo atrakcyjnym dla dzieci (naszym dużym atutem jest oddalenie od ruchliwej ulicy i otoczenie natury).
  Wokół budynku jest duży ogrodzony teren z własnym placem zabaw, dzięki czemu dzieci mogą często bawić się na świeżym powietrzu – bezcenne dla maluchów w tym wieku.

  Więcej informacji: www.cypiskowo.pl, tel. +48-602-593-463
   
 2. reklama

Poleć forum