reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek Montessori Łódź - dni otwarte, warsztaty

Dołączył(a)
23 Lipiec 2011
Postów
6
Miasto
Łódź, ul. Jaracza 68
Zapraszamy serdecznie na dni otwarte w Żłobku Montessori przy ul. Jaracza 68.
To jedyny w tej chwili prywatny żłobek w Łodzi prowadzony wg metody znanej na całym świecie włoskiej pedagog Marii Montessori.
Program:
19 października - środa, godzina 17:30 - odbędzie się prezentacja multimedialna dla rodziców prowadzona przez Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Montessori Panią dr Małgorzatę Mikszę na temat: "Wychowanie małego dziecka w pedagogice Montessori" oraz warsztaty dla rodziców. Po prezentacji i warsztatach dyskusja.
W trakcie spotkania będzie można nabyć literaturę związaną
z pedagogiką Montessori oraz obejrzeć placówkę.
22 października w sobotę w godzinach 10:00 -15:00 zapraszamy ponownie wszystkich zainteresowanych rodziców wraz dziećmi do pobytu w naszej placówce w celu poznania "przygotowanego otoczenia" - sal i pomocy specjalnie przygotowanych do pracy wg wskazań metody Montessori. Będzie możliwość krótkiej obserwacji zachowania Państwa dzieci i konsultacji z opiekunkami.
O godzinie 11:00 odbędą się zajęcia muzyczno-plastyczne dla dzieci.
Wstęp wolny.
www.zlobek-montessori.plhttp://www.zlobek-montessori.pl/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry