reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki,przedszkola, babcie, nianie i inne "pomoce" mam i mamy pozostające w domku

reklama
Don super dzielny Franek, świetnie sobie radzi w obcym miejscu i spał godzinę także bardzo bardzo dobrze:tak:

A u nas niania p. Halinka nie była jeszcze ani raz, jakoś sobie radzimy póki co ale już w przyszłym tyg będzie dwa razy zobaczymy, często przychodziła żeby Franek się z nią zapoznał, ale on nie ma problemu raczej z obcymi tylko jeśli przychodzą do nas. Żłobek też fajna sprawa u nas w mieście nie ma żłobka musiałabym wieźć Franka do Rzeszowa, a nie bardzo mi po drodze i mimo że mam prawojazdy nie umiem jeździć:rofl2:
 
ehh jak się nie ma wyjścia to trzeba jakiegokolwiek szukać.

don trzymam kciuki. będzie dobrze. musi. nie twój maluszek pierwszy i nie ostatni. trzymam kciuki
 
Ogolnie dobrze, spał w sumie 3h, raz dwie a raz jedna godzinke, nie zjadl tylko mleczka (ale z tym to i ja mam problem zeby mu wmusic..), bawil sie z innymi dziecmi- zwlaszcza tymi mlodszymi, troche tesknil i poplakal ale chyba to zrozumiale ze tesknil za nami.
Zobaczymy jak bedzie dzis ...
 
będzie dobrze. a ile ma grupa dzieci? ile jest Pań do pilnowania? jak wyglądają obiadki? a śpią w oddzielnych pomieszczeniach?
 
reklama
Do góry