reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zly wynik

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Hej dziewczyny

Jestem w 34 tygodniu ciąży, odebrałam wyniki w środę i wszystko ok poza moczem wykryto leukocyty i d.liczne bakterie. Moja Pani ginekolog z którą skontaktowalam się telefonicznie kazała przyjść na wizytę ale ja jestem w mieście u rodziców i nie miałam jak dojechać, powiedziałam jej to że nie ma mnie na miejscu ona się oburzyla na co ja że mogę jakoś przyjechać A ona że nie ma potrzeby i mam brać furaginum. Kupiłam te tabletki A tam na ulotce, że branie w 3 trymestrze może prowadzić do niedokrwistości dzidziusia. Próbowałam się z nią skontaktować ale już nie było odzewu. Poszłam do lekarza w mieście rodziców i lekarz powiedział żebym nie brała furaginum tylko przepisał mi antybiotyk i powiedział, że nie mam czym się martwić raczej i nawet nie kazał powtarzać wyników. Oczywiście czekam do poniedziałku i lecę powtórzyć ale strasznie się stresuje, czy któraś z Was te z miała bakterie w moczu? Dużo pije i czuje ciągle parcie na pęcherz, nie wiem czy już wbijam sobie to do głowy czy moja infekcja się pogłębia. Boję się.
Ten antybiotyk to afasural
 
reklama
Mi wyszło wszystko co najgorsze w moczu, a okazało się, ze zle pobrana próbka była, powtórzyłam badanie i okazało się, ze wszystko jest okej i żadnej infekcji nie ma. A masz jakieś dolegliwości oprócz parcia na pęcherz co w 3 trymestrze jest normalne?
 
reklama
reklama
Do góry