reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana echogenicznosci

Dołączył(a)
22 Kwiecień 2022
Postów
6
Witam,byłam wczoraj na kontroli mam 30tc, wszystko do tego czasu było dobrze,miałam robione usg połówkowe tez wyszły dobrze,badania wyniki tez ok. A wczoraj lekarz napisał mi W PRAWEJ PÓŁKULI MÓŻDŻKU UWIDOCZNIONO ZMIANĘ O MIESZANEJ ECHOGENICZNOSCI NIECO HIPERECHOGENNA. Strasznie się martwie… za tydzień mam usg 3trymestru i czekam jak na zbawienie. Lekarz powiedział zeby się nie denerwować,bo nie wiadomo czy to nie jest cień rzucany przez rączkę małego bo ma w gorze i się zakrywa, bądź to nic poważnego ale do obserwacji… moja pierwsza ciaza,dostaje do głowy.
 
reklama
Wspolczuje ci, bo kazdy by sie martwil. Ale jak lekarz mowi, ze niewiadomo, to nic przesadzonego. Wucisz sie i daj na luz. Trzymsmy kciuki.
 
Do góry