reklama

Zmiany na ciele

Milenaa0810

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Chciałam zapytać was drogie mamy o poradę, ponieważ nie wiem czy to normalne czy się martwić. Jestem w 8 miesiącu i zauważyłam że na piersiach pojawiły mi się pieprzyki czy coś w tym rodzaju ponieważ odstają jak strupki. Spotkała się może któraś z was z takim czymś?

reklama

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Myślę, że dobrze żebyś je pokazała ginekologowi. I trudno dawać rady, kiedy nie widać zmiany i w takich sytuacjach najlepiej się spotkać ze specjalistą. Może to jakieś zakażenie grzybicze, może pieprzyki, a może w ogóle coś innego :)?

Agatka29

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Chciałam zapytać was drogie mamy o poradę, ponieważ nie wiem czy to normalne czy się martwić. Jestem w 8 miesiącu i zauważyłam że na piersiach pojawiły mi się pieprzyki czy coś w tym rodzaju ponieważ odstają jak strupki. Spotkała się może któraś z was z takim czymś?
Ja miałam cos takiego , takie narośle przypominające strupki zeszły po porodzie

Suprise87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Też mam coś takiego, jestem w 7 miesiącu i zauważam jakieś nowe narośla właśnie przypominające strupki. Podobno w ciazy może tak być. Mam nadzieję, że później się ich pozbędę :)

Milmo

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mi też wyskoczyło kilka takich wystających, jasnych pieprzykow i ponoć to zniknie po porodzie :) dla spokoju pokaż lekarzowi.