reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiany skórne u 2 latka

U

użytkownik 218

Gość
Cześć dziewczyny,

Dermatolog umówiony na wtorek. Ale to trwa a zwalczyć zmian skórnych u syna nie mogę... otóż zauważyłam gdzieś od tygodnia chrostki, które zmieniają się w czerwone kropeczki. Kupiłam oliatum do mycia, smarowania, ale niestety nic. Pediatra niewiele pomógł, bo tylko kiwał głową, żeby iść do dermatologa a może i alergolog. Ok zrobiliśmy badania na alergia wyszła tylko na kota. Nie mamy, mamy psa. Co dalej, moze ktos spotkał się z czymś takim?
Zmiany sa wszędzie... twarz, nogi, ręce, brzuch, plecy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mi to bardziej wygląda na wyborczyny niż wysypkę. Czy jak na chwilę naciśniesz zmianę to ona blednie? Bo jeśli nie, to będą właśnie wybroczyny.
 
Update.

Gdyby ktos poszukiwał podobnego problemu to został on rozwiązany przez dermatologa. Alergia, stąd ta wysypka.

Pediatra twierdził, że alergia na psa, nie nie na psa. Coś z pożywienia i teraz zagadka, bo póki co wyleczone i nie powróciło. Gdyby to byla Alergia na psa by nawrót był. Dziękuję osobom zaangażowanym. 🙂
 
Zróbcie sobie testy. Może coś wyjdzie.
Tylko czasem niestety bywają alergie krzyżowe, a one niestety nie wychodzą.
 
reklama
Do góry