reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

z tymi kupami potwierdzam, mleko mamy jest lepiej przyswajalne.

A ja chciałam napisać, że my dorobiliśmy się przepukliny pępkowej. Najgorsze jest to, że mała dużo się pręży, więc ciężej nam się będzie tego pozbyć... :baffled: Nina też ma, ale jej wyskoczyła znacznie później - jak zaczęła siadać z leżenia na plecach... ma do dziś...

Ja mam pytanie odnośnie kup
Jak duże są kupy Waszych dzieci karmionych cyckiem?
Bo u nas jakieś niespecjalnie okazałe... Więcej takich stempli puszczonych przy gazach...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mysza tzn że pępek się nie schował do końca?
bo u nas tak samo i jestem ciekawa co powie pediatra na szczepeieniu o tym
a co do kup to i sa kleksy i kupa normalna też ale normalna gdzieś co kilka dni a kleksy są codziennie
 
My zużywamy ok 10 pampersow dziennie i w każdej jest kupa lub kleks, a od trzech dni te kupy są bardzo rzadkie, tzn jak go przebieram zaraz po zrobieniu to w pampersie jeszcze stoi woda,kolor jest musztardowy, może ciutkę wchodzący w zielonkawy, nie wiem czy to normalne, karmie piersia, a jak jest u Was?
 
U nas kupka jest praktycznie po każdym karmieniu, już nawet nie liczę pampersów:-) Kupka jest raczej luźna, żółta albo lekko brązowa z takimi żółtymi paproszkami.
 
Wojtuś robi duże kupy, żółte jak jajecznica, ale podobnie jak u Rózy od dwóch/ trzech dni bardziej płynne.. ale przez te upały częściej go przystawiam do cyca, to może dlatego??

Jelsa, jak zielonkawy, to coś co zjadłaś mu nie podeszło..
 
ale teraz na piersi kupy będą rzadkie przecież takie wodniste
dopiero na mm będą takie bobkowate i bardziej zbite
Mysz aa tym kolorem kupy bym się na razie nie przejmowala
ja też coś zjadlam ale co to nie wiem bo kupa była raz zielona
staram się jeść wszystko ale w umiarze oprócz wzdymających typu kapusta itd
nie dajmy się zwariować ;)
 
My zużywamy ok 10 pampersow dziennie i w każdej jest kupa lub kleks, a od trzech dni te kupy są bardzo rzadkie, tzn jak go przebieram zaraz po zrobieniu to w pampersie jeszcze stoi woda,kolor jest musztardowy, może ciutkę wchodzący w zielonkawy, nie wiem czy to normalne, karmie piersia, a jak jest u Was?

no właśnie u nas identiko od 3 dni
 
joasiu, my jesteśmy od początku na mm, i kupy mamy rzadkie.
nie gniewaj się ale każde dziecko jest inne i nie zawsze jest tak jak ty piszesz...
 
reklama
u nas na mm (na pepti) też są rzadkie kupy, po nutramigenie były zbite i żółte, a teraz Marcyśce się kolor kupy zmienia... raz ma zielony, raz bardziej żółty, dziś zrobiła taki mieszany, żółty z zielonym śluźastym, ja nie wiem, mleka nie zmieniam a w temacie jest różnie, macie pomysł? no kurdę, jak dla mnie cały czas są zbyt zielone..
częstotliwość - 1-2 dziennie. jedna obowiązkowo.

uwielbiam na nią patrzeć jak robi :D jest prześmieszna :D
 
Do góry