reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrosty po CC

empuse

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Marzec 2019
Postów
4 300
Miasto
lubelskie
Witam. W tym tygodniu będę miała ustalony termin laparoskopowego usunięcia zrostów. Przyznam, że mega się stresuje. Chciałabym się dowiedzieć od was, które to już przeszły jak samopoczucie po zabiegu/operacji? Ile dni w szpitalu byłyście, jak długo trwał powrót do zdrowia, jakie miałyście objawy, że udałyście się do lekarza i okazało się że to zrosty? A może podczas najbliższej wizyty powinnam o coś dopytać się lekarza?
 
reklama
Witam. W tym tygodniu będę miała ustalony termin laparoskopowego usunięcia zrostów. Przyznam, że mega się stresuje. Chciałabym się dowiedzieć od was, które to już przeszły jak samopoczucie po zabiegu/operacji? Ile dni w szpitalu byłyście, jak długo trwał powrót do zdrowia, jakie miałyście objawy, że udałyście się do lekarza i okazało się że to zrosty? A może podczas najbliższej wizyty powinnam o coś dopytać się lekarza?
Nic strasznego wyjdziesz w tym samym dniu lub na następny. Laparoskopia to zabieg najmniej inwazyjny beż obaw;)
 
Właśnie jestem po kolejnej wizycie i coraz bardziej się komplikuje. Położyć mam się dzień wcześniej, potem zabieg/operacja i będę leżała 3 dni jak wszystko pójdzie zgodnie z planem. Mam podpisać zgodę na operację tradycyjna, bo mam dużo zrostów i nie wie czy da radę to laparoskopowo zrobić.
Nic strasznego wyjdziesz w tym samym dniu lub na następny. Laparoskopia to zabieg najmniej inwazyjny beż obaw;)
 
Do góry