reklama

Zupa ogórkowa a karmienie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Oliwia1922, 20 Sierpień 2018.

1. Oliwia1922

Oliwia1922

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. Jestem mamą miesięcznego maleństwa. Od dłuższego czasu mam smak na zupę ogórkowa Zastanawiam się czy talerze zjedz onej przezemnie zupy nie zaszkodza maleństwo. Na internecie piszą że ogórki kiszone nie szkodzą ale wolę się upewnić.
    I odrazu w temacie. Jakie potrawy są surowo zabronione?

2. aga6

aga6 Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    13
    Teoretycznie nie ma diety matki karmiącej ;-) a w praktyce kazda kobieta ma swoje zdanie ;p ja bym zjadła

3. reklama
  4. Shaer

Shaer Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Diety mamy karmiącej nie ma, ale bywa że dziecię ma alergię na bmk.Wowczas mama musi być na diecie.
    Z drugim synkiem jadłam wszystko.Nie miał zbytnio kółek, więc i cole i kebsa pochłaniałam jak mnie naszło.

5. myllenne

myllenne Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie ma diety matki karmiącej. Można jeść wszystko i trzeba obserwować dziecko. Ja zauważyłam że po kapuśniaku męczyły ją bąki strasznie więc sobie już daruje... Dopiero jak zauważymy jakieś niepokojące objawy to ewentualnie eliminować.

6. aim

aim Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    13
    Ej, jak wszystko?! Nie znacie tego, że podczas kp nie można jeść arbuza? Bo kapie i się później główka dziecka lepi :p

• Lubię to Lubię to x 2
    • Zabawne... Zabawne... x 2
    • Lista
  7. ...Margotka9022...

...Margotka9022... Szczęśliwa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wolno alkoholu i narkotyków. Możesz jeść wszystko. A uważać trzeba na cytrusy (zwłaszcza kiwi) orzechy i kakao. Bo to może uczulac.

8. Żonamojegomęża

Żonamojegomęża Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na początek proponuję zjeść parę łyżek, poobserwowac maleństwo,a potem stopniowo można próbować zwiększać ilość

Poleć forum