reklama

Zwierzątko

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez Tatoonie, 23 Sierpień 2005.

1. Tatoonie

Tatoonie Zaangażowana w BB

cześc wszystkim brzuchatkom!
    tak sobie czytam i czytam wszystkich wypowiedzi i wiecie co? nie znalazłam  żadnego nowego wątku dotyczącego sytuacji, kiedy w domu przed urodzeniem maleństwa był tylko i wyłącznie nasz ukochany Pupil (czytaj Piesio). Zastanawiam się z mężem jak by tu zrobić, aby po urodzeniu Kruszynki pies nie był zazdrosny i żeby nic złego się nie stało......
    może macie już jakieś doświadczenia w tym temacie?

buziaki
    Tatoonie  ;)

2. zozanka

zozanka Fanka BB :)

mój piec nie lubi dzieci...każde jakie się pojawiło na jego drodze trzeba było ewakuować bo groziło to pogryzieniem...ale sąsiadka mi powiedziala że jej pies też tak reagował ale tylko na obce dzieci i zauważyłam, że mój piesek faktycznie jest łagodny dla mojej córci....na inne dzieci warczy

3. reklama
  4. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Psy to mądre zwierzaki. My wytłumaczyliśmy naszej suni że ma być grzeczna.Obwąchiwała mojego braciszka, broniła,potem nie odstępowała na krok. Oczywiście trzeba dzielić miłość :) też potrzebje pieszczot. I musi wiedzieć że jest kochane. Będzie dobrze :)

5. Puma

Puma Fanka BB :)

Ja też zgadzam się z tym,że piechy są mądre i czują,jak mają się zachowywać wobec maluszka.Mam w domu dobermana,który jest kochany do dzieci i jak mu dokuczają to po prostu odchodzi ale nigdy nic nie wiadomo.Myślę,że dużo miłości i w miarę możliwości zainteresowania dla czworonoga zrewanżują mu te zmiany w jego stadku:):)
    Pozdrowionka i bądźmy dobrej myśli

Poleć forum