reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zyczenia Swiateczne

Staropolskim obyczajem,gdy w Wigilię gwiazdka wstaje,Nowy Rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia.Przy tej wdzięcznej sposobności życzę i Wam moc radości,dużo śniegu,smacznej rybki,lekkiej i niegroźnej chrypki,uśmiechu od ucha do ucha,zdrowia i pogody ducha.I żeby Wam się darzyło,z roku na rok lepiej było.:-)
 
reklama
my troszeczke spóznione ale b. serdeczne zyczonka zasyałamy (przez ta bieganine i wyjazd nie miałam czasu na forum przed swietami zagladnac)
....zapachu świerkowych igieł, blasku anielskich włosów
i spotkań bez pospiechu
....a w Nowym Roku spełnienia wszystkich uskrzydlonych marzeń
....i powodzenia w codziennych sprawach
....by dzieciaczki były zdrowe i usmiechniete- a mamy miały siły na wszystko....
zyczy mama Magda, tata Piotr i Sarenka
 

Załączniki

  • uciekajacy mikołaj.gif
    uciekajacy mikołaj.gif
    27,5 KB · Wyświetleń: 147
Święta, Święta i po Świętach...my dziekujemy za wszystkie miłe życzonka...a jak tam dziewczyny w Święta? spróbowałyście chociaż jednej świątecznej tradycyjnej potrawy? bo ja to chyba tylko opłatek...:-). u mojej teściowej czekał na mnie karp ugotowany z marchewką i pietruszką z ziołami prowansalskimi, pierożki z suszoną śliwką i sałatka jarzynowa z ugotowanej marchewki, pietruszki, jabłkiem, suszoną śliwką i odrobiną oliwy...byłam mile zaskoczona...a u mnie w domu tylko karp w galarecie, banan i jabłko...no cóż...za rok napewno sobie odbiję. a nie odmówiłam sobie zwinięcia trochę uszek i je zamroziłam na moje "lepsze czasy".:baffled:
 
O rany to wy nawet w Swieta przestrzegalyscie diety? JA jadlam wszystko... rybe, pierogi z kapucha i grzybami, bigos, kutie, jajka z tunczykiem i lososiem, salatki etc etc i malej nic nie bylo mimo iz pila moje mleczko w buteleczce a nawet do piersi ja przystawilam bo zapomnialam pompy!!! Malej nic nie bylo- spala jak susel cala noc i caly pierwszy dzien swiat.
Za to dzis zjadlam pare ochechow wloskich i mala chyba tego nie lubi.... jakas placzliwa i rozdrazniona.....
 
ja tez jadłam wszystko- po ciut- uszka- mniam:-) , pierogi z kapusta, sledzia nawet jednego, smazonego klopsa, i winka czerwonego troche....a Sarence nic nie było:tak: ....za m-c bede jest juz wszystko- wprowadzajac stopniowo- i si enie moge doczekac:tak:
 
W święta tez wszystkiego po troszku spróbowała, mały nie miał jakiś boleści i był grzeczniutki jak zawsze. Ale za to po świętach buzia pokryła mu sie szorstką wysypką.:sick: Pediatra niestety potwierdził że to alergia, zresztą Ola tez miało to samo więc wiem jak to wygląda.Kurcze a wierzyłam ze alergie to dopiero od 3 miesiąca. Eh no i przeszłam na diete:-(. I tak od początku starałam sie nie jeść za wiele nabiału i innych uczulaczy, a w świeta też nie szarzowałam. Zjadłam tylko jeden kawałek kakaowego ciasta i dwie czekoladki, malutki kawałek sledzia w śmietanie, pół mandarynki i nic więcej z tych bardziej alergizujących rzeczy nie jadłam. :-(I moja dieta znowu stała sie monotomna..bleee. Juz niewiem co wymyslac do jedzenia:unsure:
 
9wb8.gif

Z ostatnią kartą kalendarza
zerwijcie wszystkie złe nastroje,
zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach,
przekreślcie niewarte w pamięci chwile
i wejdźcie w Nowy Rok jak w nowej sukni,
jak wchodzi się na najwspanialszy bal świata.

Monika, Maciej i Dominiczek
 
reklama
Wooo Hooo U Was Juz Strzelily Szampany. Jeszcze Raz Wszystkiego Najlepszego W Nowym 2007 Roku I Oby Byl Tak Owocny Jak Ten Stary 2006 , Pelen Radosci I Szczescia!!!!
 
Do góry