reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zyczenia Swiateczne

reklama
Ojej co roku jakies wierszyki smskowe kraza...bede wiec nie na czasie i napisze od siebie ;-)

Duzo zdrowia i radosci na te Swieta foremki, wolnego czasu i atmosfery rodzinnej :-)
 
my dziękujemy za życzonka...i życzymy zarazem zdrowych, pogodnych Świąt, pełnych wiary, nadziei i miłości, radosnego wiosennego nastroju, spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja od Lilci, Ani i Pawła:-)
 
Qrcze, ja też nie dałam rady napisać Wam życzeń :zawstydzona/y: , ale teraz życzę Wam i Waszym pociechom i całym rodzinkom wszystkiego co najlepsze, nie tylko w czasie świąt, ale na codzień :-) - ode mnie, Jacka i Oliwci :-)
Bo ja to 4 dni przed świętami rozchorowałam się, a w same święta nie miałam jak przy kompie usiąść.Mam nadzieję, że będzie nam wybaczone ;-)
 
Drogie koleżanki!
To już drugie, wspaniałe Święta z naszymi pociechami. Z tej okazji wszystkim Wam, wspaniałym, najlepszym na świecie Mamom, Waszym pięknym córeczkom i przystojnym syneczkom oraz Waszym rodzinom składam dziś życzenia:
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu iść na spacer gdzieś do lasu? Może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski? Może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju? Ważne, aby w te święta, Był ktoś, kto o nas pamięta.

Wszystkiego naj...
 
Karollo i rodzinka ślą w ten ranek życzenia
swieta136.gif

Merry Christmas Christmas Merry,
były sobie renifery,
miały bardzo śmieszne minki,
bo urwały sie z choinki,
wpadły w bardzo ciepły kąt,
życzę Ci Wesołych Świąt!

swieta_183.gif

Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia
swieta_276.gif
 
reklama
Czerwono, zielono, srebrno i złoto
choinka, Mikołaj, prezenty,
życzę Wam moim Mili, by każdy był uśmiechnięty.
Niech te Święta będą ciepłe,
szczególnie, w naszych serduszkach,
a do dzieci niech przyleci nocą dobra wróżka.
Nawet u nas śnieżek sypie od samego rana,
niestety, za mało i nici z bałwana.
Ślemy Wam życzenia, kolędy śpiewamy
a powyższy wierszyk jest od Majki mamy:-)
 
Do góry