reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żyjąc nadzieją

Paatii24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Luty 2021
Postów
34
Cześć wszystkim!;) jestem tutaj nowa.
Zapewne wiele razy dziewczyny opisywały tutaj swoją sytuację, ale pomyślałam, że może i ja bym mogła?
Ostatnia miesiączka 26.01 cykle 30dniowe, z partnerem kocham się bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Zawsze na okres bolą mnie mega piersi i głowa, w tamtym tygodniu stany podgoraczkowe, a weekend przeleżałam plackiem z gorączka 38.5 bez kataru bez kaszlu jedynie okropny ból w dole pleców. Przeszlo samo. Jedynie temperatura 37.3 do teraz. Piersi w tym miesiącu nie bolą ani trochę. Oczywiście testowałam dzis rano. Negatywnie. Bylam u ginekologa w poniedziałek na kontroli powiedzial przy USG tylko tyle ze jest powiekszona macica, ale prócz tego nie widać nic więcej. Poczekałybyście na @ czy poszły od razu na betę? Pozdrawiam!!!
 
reklama
Ja bym poczekała na okres. Ta beta to jakaś histeria.. Tydzień po seksie laski biegają na bete, wyjdzie 10 a później przyjdzie okres... Bez sensu.. Ja w ciąży która poronilam zrobiłam test 4 dni przed okresem wyszedł cień. Zrobiłam bete była 22.. Później to już było jakieś natrectwo.. Analizowanie.. Cuda... Naprawdę Ci odradzam. Teraz jestem w ciąży, ale mieszkam w Szwecji I tutaj nie ma możliwości robienia bety.. I jestem 100 razy spokojniejsza.. Poczekaj do okresu
 
Czekaj na okres.
Zgadzam się z przedmówczynią, ze wielorazowe badanie bety ociera się o histerie.
W UK tez się nie robi bety. Nie rozkminia człowiek czy ta beta to aby nie za mała, nie za duża. Przyrasta, maleje cokolwiek...
Jak okres ci się znacząco spóźni to wtedy będziesz musiała się zorientować w opcjach.
 
Dokładnie! Czekaj na miesiączkę. Ja mam dwójkę dzieci i nie robiłam nigdy bety ;) jak okres nie przyszedł to spokojnie czekałam na okres (no ok... może nie tak spokojnie:p ) i po 2-3 dniach od spodziewanego okresu robiłam test. Raz wyszedł mi negatywny po 2 dniach ale ja czułam że coś jest na rzeczy i następnego dnia zrobiłam ponownie i już był pozytywny, więc też lepiej kilka dni odczekać niż robić za wcześnie bo wynik może byc niemiarodajny. Potem wizyta u ginekologa, przy badaniu już czuła że prawdopodobnie jest ciąża, potem USG ale umawiałam je w takim terminie żeby już było bijące serduszko. I dopiero wtedy wiedziałam na 100%:)
 
Dziękuję dziewczyny! Tak zrobię
Poczekam po prostu choć kurde to wcale nie jest takie proste 😋 chcielibyśmy mieć dzidziusia. No ale macie rację co będzie to będzie. Ale trzymajcie kciuki żeby @ nie przyszła 😀
 
reklama
Do góry