reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Molphin -dzieki!!! mi wyszlo ze 1 lutego moge zrobic (wtedy bedzie 11 dpo) a 5-6 mam dostac @ wiec w sumie nie wiem czy sie opłaca....
juz kiedys robilam bete, no ale wtedy nie udalo sie i na informacjach pod wynikiem jest napisane ze ciaza powyzej wyniku 5,3....
 
reklama
a czy ktoras z Was miala objawy juz przed @?

Z moich zapisków:

5dpo. silny ból podbrzusza;
6dpo. nocne buszowanie po lodówce;
7-10dpo. zawroty głowy (pierwotnie myślałam, że to działanie niepożądane po GYNALGINie);
14dpo. nocne sikanie, samopoczucie fatalne: rozkojarzenie, ból podbrzusza jak na @, uczucie gorączki, odruch wymiotny (raczej na tle nerwowym), wrażliwość na zapachy;
16dpo. usypiam na siedząco, nocne buszowanie po lodówce;
17dpo. nocne sikanie, nocne buszowanie po lodówce, brak ochoty na słodkie;
A dalej to już samopoczucie fatalne: osłabienie, b.silne uczucie niepokoju, odruch wymiotny, uczucie w podbrzuszu jak na @, silna wrażliwość na zapachy, częste sikanie, itd.

Wszystko to są objawy subiektywne i raczej nie można ich brać za pewne symptomy ciąży :nerd:; ja dopiero jak dostałam wynik bety to zaczęłam je łączyć z ciążą.

a gdzie robicie badania na betke i ile płacicie?

Praktycznie każde laboratorium wykonuje te badania :tak:

Koszt w zależności od labo: 20-50zł.
Wynik najczęściej na następny dzień, a czasami już po południu w tym samym dniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z moich zapisków:

5dpo. silny ból podbrzusza;
6dpo. nocne buszowanie po lodówce;
7-10dpo. zawroty głowy (pierwotnie myślałam, że to działanie niepożądane po GYNALGINie);
14dpo. nocne sikanie, samopoczucie fatalne: rozkojarzenie, ból podbrzusza jak na @, uczucie gorączki, odruch wymiotny (raczej na tle nerwowym), wrażliwość na zapachy;
16dpo. usypiam na siedząco, nocne buszowanie po lodówce;
17dpo. nocne sikanie, nocne buszowanie po lodówce, brak ochoty na słodkie;
A dalej to już samopoczucie fatalne: osłabienie, b.silne uczucie niepokoju, odruch wymiotny, uczucie w podbrzuszu jak na @, silna wrażliwość na zapachy, częste sikanie, itd.

Wszystko to są objawy subiektywne i raczej nie można ich brać za pewne symptomy ciąży :nerd:; ja dopiero jak dostałam wynik bety to zaczęłam je łączyć z ciążą.
dzięki wielki! u mnie dopiero 5 dpo i pojawila sie jakis lekko brazowy sluz ale tylko na wkladce, wewnatrz jest bialy.... nie wiem co o tym myslec....
 
dzięki wielki! u mnie dopiero 5 dpo i pojawila sie jakis lekko brazowy sluz ale tylko na wkladce, wewnatrz jest bialy.... nie wiem co o tym myslec....

Czasami w momencie zagnieżdżenia występuje tzw. plamienie/krwawienie implantacyjne (krwawienie spowodowane wszczepieniem zapłodnionego jajeczka w ściankę macicy)

Zapytam z ciekawości: na jakiej podstawie wyznaczyłaś dzień owulacji? :confused:
 
Hej dziewczyny,
apropos bety ja płaciłam wczoraj 34 zł,robiłam w szpitalu,wynik po 1 godzinie.Zawsze robię w szpitalu,bo najszybciej.
Beta 2 tyg.po owulacji 13,6 ale plamię,brązowo,budyniowo,2 dni.
Słabo się czuję od 3 dni a od wczoraj mam jakieś uczucie gorączki ale jej nie mam.Piersi trochę bolą ale bywa że kilka godz.bardzo.Dziś jest 36 dc ale owulacja była bardzo pózno tj.w 21 dc,potwierdzona objawami i monitoringiem.
To moja 3 ciąża ale na razie same aniołki.
Piszę jakby ktoś chciał porównac objawy lub był ciekawy:blink:
 
Hej dziewczyny,
apropos bety ja płaciłam wczoraj 34 zł,robiłam w szpitalu,wynik po 1 godzinie.Zawsze robię w szpitalu,bo najszybciej.
Beta 2 tyg.po owulacji 13,6 ale plamię,brązowo,budyniowo,2 dni.
Słabo się czuję od 3 dni a od wczoraj mam jakieś uczucie gorączki ale jej nie mam.Piersi trochę bolą ale bywa że kilka godz.bardzo.Dziś jest 36 dc ale owulacja była bardzo pózno tj.w 21 dc,potwierdzona objawami i monitoringiem.
To moja 3 ciąża ale na razie same aniołki.
Piszę jakby ktoś chciał porównac objawy lub był ciekawy:blink:


Skoro plamisz to zasuwaj do lekarza po luteinę lub dupka, trzeba to zobaczyć, nie czekaj.
 
reklama
Do góry