reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Z kalkulatora wychodzi 28.11 :)
To tak jak mój Mąż 😁

Musze sie przyznać, choć mi głupio na tym wątku 🙈 nigdy nie lubiłam listopada 😔

Ja jestem z maja, dwójka moich chłopców z czerwca 😍

Gdybym planowała.. To na pewno nie na listopad 🫢

Poki co myślę pozytywnie, jednak mam tak wiele myśli i obaw.
Też tak mam właśnie 😔🙈
Na wypieki to najlepsza kwestia smaku i ania gotuje, tam sie nigdy nie zawiodłam 😅
Potwierdzam 😍
 
To tak jak mój Mąż 😁

Musze sie przyznać, choć mi głupio na tym wątku 🙈 nigdy nie lubiłam listopada 😔

Ja jestem z maja, dwójka moich chłopców z czerwca 😍

Gdybym planowała.. To na pewno nie na listopad 🫢
Masz obawy, że będzie seryjny morderca? 🤣🤣🤣

Dla niewtajemniczonych załącznik ;)
 

Załączniki

  • 1711655320856.png
    1711655320856.png
    206,3 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny czy prawie codzienne bóle podbrzusza gdzie kończę dziś 5t6dc uważacie za normalne? Jestem na duphastonie i mam adenomioze mięśnia macicy i różne inne przypadłości. Oczywiście z objawów dochodzi ból piersi, dziś zgaga. Martwię się trochę 😞
 
reklama
Dziewczyny czy prawie codzienne bóle podbrzusza gdzie kończę dziś 5t6dc uważacie za normalne? Jestem na duphastonie i mam adenomioze mięśnia macicy i różne inne przypadłości. Oczywiście z objawów dochodzi ból piersi, dziś zgaga. Martwię się trochę 😞
Adenomioza sama w sobie chyba może być przyczyną bóli wiec myślę, że tym bardziej w ciąży nie jest to nic dziwnego. Jeśli masz takie przypadłości to pewnie jesteś pod stałą opieką lekarza, więc poprostu pytaj o wszystko co Cię niepokoi. Kiedy masz najbliższą wizytę?
 
Do góry