reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hope gratki, na kiedy masz termin?

Agagsm dzięki :) Ja odstawiłam Julkę w styczniu, teraz tylko w weekendy jak zasypia przy mnie w dzień zdarzy się że wymusi cyca ;)
 
reklama
Hope zawsze mozna karmic w tandemie :d ja sie bad tyn zastanawialam.ale jednach sie nie zdecydowalam.
 
Hope: ty też? hehe gratulacje! Czerwiec to już niedługo!!wow! wiesz może już co tym razem pod serduszkiem nosisz, synka czy córcie?

u nas wszystko dobrze - ja pracuję, m. też, choć więcej może zdalnie, ale dajemy radę sami, choć logistycznie bywa kiepsko, bo my dziadków żadnych nie mamy i sami jesteśmy na siebie zdani - wymieniamy się przy Mikim - młody nie chodzi do żłobka ani opiekunki nie ma, więc nawet ogarniamy we dwoje.
Ja też karmię jeszcze, bo 1h w pracy mniej dużo nam daje, wiec do sierpnia zamierzam pociągnąć karmienie, choć to raczej już na dobranoc jak zasypia i po pracy, ale mi to jakoś nie przeszkadza wielce, czekam aż się sam odstawi, tak jak starsza:) kupiliśmy większe mieszkanie, więc w końcu każdy swój pokój będzie miał, a my sypialnię, bo teraz to już bzika dostaję z tymi zabawkami dzieciaków :) Deweloperka, więc jeszcze chwila zanim się przeprowadzimy... Córa zdaje w marcu egzaminu do szkoły muzycznej do klasy pierwszej, a Miko chcemy od września do przedszkola puścić, z serduchem wszystko dobrze. Jak już oswoimy mieszkanie i resztę to na jesieni jeszcze trzecie do kompletu chcemy:) Tak na 10 rocznice ślubu prezent ;P Ot w telegraficznym skrócie.

Akuku: jak się Ala chowa? bracia w niej zakochani?
 
Hope to suuuper :)

Aguś super, że serduszko Mikiego w porządku - więc już żadnych zabiegów mieć nie będzie?

Akuku też miałam pytać, jak tam Twoje dzieciaczki :)

Kasia, zaglądasz tu jeszcze?
 
hej Dziewczyny! gratuluję zafasolkowanym :)to i ja się pochwalę, że noszę fasolkę, termin na 10 sierpnia :) pamiętacie pewnie, że w lipcu poroniłam :( nie ma dnia żebym nie myślała o Aniołku, ale cieszę się, że czekam na nowy cud. Prawdopodobnie drugi chłopak ma być :)

Tymek jest łobuziakiem na całego, fajnie gada, ale ma charakterek, jest bardzo żywy, nie można go z oka spuścić, więc mam co robić z nim. Jestem na l4 od stycznia więc fajnie nam razem w domku :) niestety pieluchy jeszcze nosi. myślę, że jak w kwietniu się cieplej zrobi to mu ściągnę pampa i zobaczymy. Robi siku na nocnik, ale to raczej od rana, i jak go namówię, czasem jak lata w domku bez pieluchy i się posiusia to za bardzo mu to nie przeszkadza, więc nie wiem jak to będzie :( no i musimy kupić mu duże łózko, bo już wie, że to jego będzie dzidzi, to będzie też przeprawa, bo tak jak spał u siebie , tak od pewnej jelitówki w listopadzie, śpi z nami :( i wiem, ze ja jestem bardziej konsekwentna i ja pewnie będę ten płacz znosić bo mąż miękki w tym względzie.

pozdrawiam Was i zdrówka dla naszych styczniowych maluszków.
 
Tamtusia gratuluje kochana.

Jagus, Agagsm dobrze ;) Alex duzy juz chlopak 7, 5 r ;) pomaga duzo i jest baddzo opiekuńczy ;) czyta w 2 jezykach, w szkole radzi sobie bardzi dobrze ;)

Victorek 6 lat juz, coraz lepiej czyta, rowniez jest pomocny choc bardziej go trzeba "namawiac" niz Alexa. Zakochany w siostrze po uszy ;)

Emilus 2 latek kochany :) powtarza wszystko zaczyna skladac zdania i uwielbia spiewac lililaj moje dzieciateczko ;)
Zaczepia Ale macha di niej i wola Ala Ala a ona sie smieje ;) psotnik z jiego.. ostatnio uwielbia malowac po scianach krzslach i szafach.. jak tylko znajdzie dlugopis czy mazak.. zabraniam mu ale nie skutkuje ..
Ogolnie kochany chlopiec i za tatusiem calkowicie, do mnie od niedawna chetniej sie tuli bo niestety mnie odrzucil ;(

Alicja juz pol roku..ma dwa zęby i ida kolejne..ble.. jest kochana smieszka , nasza wisienka na torcie :D uwielbia obserwowac rodzenstwo ;) szyjuje sie do raczkowania, pelza do tylu ;)

Ewiedentnie czas mi za szybko leci ;(
Zal mj ze juz jest taka duza.. stwierdzam ze km wiecej dzieci mam ym bardziej uzalezniona jestem od tej checi przytulania takiego bobaska malego ;)

Dni bywaja ciezkie.. bywają cudowne.. jestem szczesliwa mama .. ciesze sie ze zdecydowalismy sie na 4 dziecko i ze jest mi dane miec coeczke ... ze ona ma taka obstawe ;) i ze wszyscy ja kochaja tak bardzo ;)

Pozdrawiam ;)
 
tamtusia: gratulacje. Mój Miki się póki co od urodzenia od nas z łózka nie wyprowadził ;) rozkładamy sobie kanapę w salonie, ale jak się Miko obudzi to i tak przylezie tam, gdzie śpimy - czy to sypialnia czy salon - wszędzie nas znajdzie:)
Akuku: fajnie się o was czyta - wesoło macie:)
 
Tamtusia gratulacje, spokojnej ciąży :)
My już kupiliśmy Julce duże łóżko i nawet w nim śpi - szkoda tylko, że ze mną ;)
Muszę ją jakoś powoli nauczyć samodzielnego spania ;)

Akuku fajnie się czyta co tam u Was :) Super że z dziećmi wszystko w porządku i tak się Wam układa :)
 
reklama
heeej. witam was po dłuuugiej przerwie. gratuluje mamusiom z fasolkami!!!!!!!!!!!!!!! ciesze się, że się cieszycie. Ja mam nadzieje juz nie zachodzić w ciążę :p julitka od 2 dni chodzi do żłobka i nawet tragedii nie ma. za miesiac wyprowadzamy sie do własnego domku. to tak w mega skrócie. pozdrawiam :)
 
Do góry