reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Elianna oj charakter tez. Mam okropny. Bardzo wkurzam sie o byle co i jestem nerwowa.

Chcialabym pracowac normalnie, ale mam do pra u 30km w jedna strone i tak sie zastanawiam ile dam rade jezdzic. Mialam rok temu ppwazny wypadek samochodowy i od tego czasu mam stresa jak jezdze

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w weekend straciłam swoje ciązowe objawy (mdłości i mega bolesne piersi). Cholera wie czy się cieszyć czy stresować :) Co tam, trzeba myśleć pozytywnie!
 
Kiedy bada sie krzywa cukrowa?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Ja w weekend straciłam swoje ciązowe objawy (mdłości i mega bolesne piersi). Cholera wie czy się cieszyć czy stresować :) Co tam, trzeba myśleć pozytywnie!
No właśnie, ja tez od trzech dni zero objawów... po pierwszym dniu byłam mega szczesliwa, że w końcu normalnie funkcjonuje, ale dzisiaj dostałam plamienia :( na dodatek spadła mi temperatura do 36,5, gdzie od początku ciąży miałam podwyższoną ,zwykle 37,2... proszę napiszcie jaką Wy macie temperaturę? Wiem,że panikuje,ale mam jakieś złe przeczucie :( dzisiaj o 20 mam wizytę u gina, tak bym chciała,zeby mi powiedział,że wszystko dobrze , a ja jestem przewrazliwiona ...

Nessi wysłałam Ci mój Nick na priv, mam nadzieje, że dotarl.
 
No właśnie, ja tez od trzech dni zero objawów... po pierwszym dniu byłam mega szczesliwa, że w końcu normalnie funkcjonuje, ale dzisiaj dostałam plamienia :( na dodatek spadła mi temperatura do 36,5, gdzie od początku ciąży miałam podwyższoną ,zwykle 37,2... proszę napiszcie jaką Wy macie temperaturę? Wiem,że panikuje,ale mam jakieś złe przeczucie :( dzisiaj o 20 mam wizytę u gina, tak bym chciała,zeby mi powiedział,że wszystko dobrze , a ja jestem przewrazliwiona ...

Nessi wysłałam Ci mój Nick na priv, mam nadzieje, że dotarl.

Nie mierzę temperatury, więc niestety nie pomogę. Nie ma co panikować. Masz dzisiaj wizytę u lekarza, więc możesz być spokojna. Nikt nie powie Ci lepiej niż lekarz, że wszystko jest Ok. Nie ma co ufać często swoim wymysłom bo chyba wszystkie (a przynajmniej większość z nas) jest przewrażliwiona i nadinterpretuje objawy. Postaraj się nie nakręcać do wizyty.
 
Masz rację, nie powinnam się jakoś nakrecac ... po prostu przez te ostatnie tygodnie miałam armagedon z objawami,aż tu nagle nic... jestem dopiero w 8 tygodniu 2 dniu , więc na zupełny zanik objawów trochę za wcześnie...
 
Nagły zanik objawów jeśli się je mialo raczej nie wróży nic dobrego no ale różnie może być wiem że ciężko się nie zamartwiać ja np zamartwiam się cały czas bo wcalę nie mam żadnych objawów i nawet jak lekarz mówi że jest ok to i tak myślę inaczej. A w którym tyg jesteś objawy naturalnie mogą zanikacć jakoś po 8 tyg więc to może jest to
 
reklama
witam
nie mogę zacytowac wiadomości :/

też chciałam dopisać się do listy zamkniętych , nie wiem, czy nie za późno? ale w weekend nie wchodziłam za bardzo.

co do latania w ciąży, ja mam na 24 marca wykupiony lot i juz nie mogę sie doczekać.
farbowanie włosów potwierdzone badaniami, że w 1 trym. nie jest szkodliwe.
co do rozstępów, ja juz smaruję z babydream czymś dla kobiet w ciąży.



Wykończą mnie te badania :/
Byłam i zostawiłam 263 zł... :/
Na chlamydie czekać 4 dni :-/ porażka :-/

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom

ja wiecej zapłaciłam, więc "nie jęcz" ;)

Masz rację, nie powinnam się jakoś nakrecac ... po prostu przez te ostatnie tygodnie miałam armagedon z objawami,aż tu nagle nic... jestem dopiero w 8 tygodniu 2 dniu , więc na zupełny zanik objawów trochę za wcześnie...


ja też mam mniej objawów, niż na początku, np piersi mogę juz dotknąć, bo wczesniej tak bolały, ze nie szło ich nawet dotknąć :/ za to mam mega zachcianki :/
np. jem kanapkę z dzemem, a po chwili mam chęć na parówkę z musztardą, zaraz po tym lód w czekoladzie :/ jak mam się pilnować z wagą?? :/
 
Do góry