reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Beta HCG w ciągu 48 h zawsze oznacza to samo ????

batonik24

Mamusia Klusiaczka
Dołączył(a)
25 Listopad 2007
Postów
5 153
Miasto
Toruń
Witam Was

Mam problem, mianowicie 18.11 powinnam dostać @ nie dostałam, 19.11 zrobiłam test i wyszedł negatywny, @ nadal nie było więc powtórzyłam test 21.11 i był cień cienia, ale była na pewno druga kreska, kolejny test zrobiłam 23.11 kreska wyraźniejsza tego dnia też przy podcieraniu na papierze zobaczyłam lekko różowy odcień, ale nie krew, nie skrzepy etc., 25 poszłam na betę i wyszła 100,4 zadzwoniłam zaraz do ginka i przyjął mnie od ręki, na usg jeszcze nic nie było widać endometrium 18mm, dostałam duphaston 3x1 i zalecenie oszczędzania się a w niedzielę 1.12 miałam jechać na kolejne usg, ginek nie kazał powtarzać bety, jednak ja ją zrobiłam dziś i wynik wyszedł 109,8 :-( więc prawie żaden wzrost, dodam tylko że cały czas utrzymuje się lekkie brunatne zabarwienie podczas podcierania, nie ma śladu na bieliźnie, jednak nie mam złudzeń co do tego że ciąża się nie rozwija prawidłowo i pewnie gdybym odstawiła duphaston to ... w piątek jadę na usg


poradźcie coś

czy zdarzyło się którejś z Was że miała mały przyrost beta HCG a ciąża mimo wszystko rozwijała się prawidłowo ???

 
reklama
batonik ja miałam na początku ciązy podejrzenie pustego jaja płodowego, zrobiłam betę i po powtorzeniu przyrost był tylko o 25%, więc niby mało...ale jak widać ciąża jest, ba nawet już mogłaby się skończyć. Jednak na początku nie miałam zbytniej nadziei i lekarz tez mi jej nie dawał ..trzymam kciuki za ciebie!
 
Koriander ... staram się myśleć pozytywnie, dziękuję za odpowiedź, w piątek wszystko się rozstrzygnie na usg, ale już wylałam morze łez :-(
 
... byłam dziś u ginka na usg, nie było widać pęcherzyka w jamie macicy, kazał zrobić betę w poniedziałek i we wtorek powtórzyć usg, ale ja bym nie wytrzymała całego weekendu niepewności i pojechałam od razu na betę, mój dzisiejszy wynik to 361,5 o co kaman ???

Poniedziałek : 100,4

Środa: 109,8

Piątek: 361,5

?????????????????????????????????????
 
Koriander ... najpierw to pęcherzyk ciążowy musi pojawić się w jamie macicy, bo dziś jeszcze go nie było, ginek kazał czekać i się nie zamartwiać, tylko co z tą betą ?? ale jak tak liczyliśmy wspólnie z ginem to wyszło, że ciąża może być młodsza, bo ja mam późne owulacje a do zapłodnienia mogło dojść 1-2 dni po owulacji, więc nie pozostaje nic innego jak tylko czekać
 
reklama
dziewczyny to powiedzcie mi jeśli dziś betę miałam 361,5 to kiedy powinna być około 1000 ??? bo podobno przy takiej ilości bhcg jest widoczny pęcherzyk i zarodek
 
Do góry