reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Martaczi dziekuje ze pytasz o mine. Glupieje lezac w luzku I to nie swoim. To znaczy jak dostalam krwawienia to bylam w wawie u meza siostry i tu juz zostałam bo nie mogę podróżować. Nie jest mi zle tutaj ale najlepiej dupce w swojej chalupce. Ciagle mysle czy serduszko mojego maleństwa bije jeszcze i szukam objawów ciąży a ich nie mam! Żadnych mdłości , zachciankę , chumorow nic! Tylko piersi mam obolałe i tyle. A jak to było z tobą ? Jakie miałas objawy ciążowe ?
zula naprawdę namawiam cię na wizytę u mojego doktorka. Wspominał cos o jakiejś nowej metodzie tabletkach stosowanych chyba przy leczeniu białaczki . Nie wiem czy można je stosować przy przciwcialach ale mysle ze tak. Poza tym bardzo sie angażuje w historie pacjentek np. Dla mnie w sobotę w jego wolny dzień od pracy przyjechał aż100km za Warszawa żeby mnie przyjąć . Nie sadze żeby dr J tak sie poświęciła . Ona nawet mi usg nie zrobiła i nawet nie zbadała ginekologiczne a wizyty trwały po 10 min. U dr D wizyta to minimum 30min.
 
reklama
Jogo - dziękuję:) wiesz jednak opinie są różne o dr D. Zobaczę jeszcze jak to crio nie wyjdzie. Ja myślę, że on by nam wlewy zaproponował a ja nie jestem na nie zdecydowana...
martaczi - a Ty jestes z tej samej kliniki co Fusun i Lawendowy?
 
Zula tak wiem , ze co kobieta to opinia inna i trzeba każda uszanować . I tez każdy chwali tego co mu pomógł ja nie wiem jak moja historia sie skończy ale wiem , ze juz jest jakiś postęp bo wcześniejsze poronienia miałam zanim serduszka zaczynały bić. Dziękuje za trzymanie kciukow sa mi teraz bardzo potrzebne.
 
cześć kobiety!!

aleście się rozpisały z godzinę będę nadrabiać!! nawet nie wiecie jaką mam migrenę, czy przy stymulacji mogę brać leki przciwbólowe?
 
Kola2 - moj m tez ma zle wyniki gorsze od twojego pierwsze badanie 4,5 mln drugie 2mln 3 badanie ponizej miliona wtedy zaczął brac wit androvit kasy adh i wit d3 po mc 8 mln morfologia 2 proc. Ale u nas lek powiedxial ze inseminacja to strata czasu i pieniędzy radzilabym powaznir sie nad tym zastaniwic bo przygotowania do ifv tez troche trwaja a inseminacja przy dobrych parametrach nasienia to 10 do 15 procent wiec tez nie wiele. Zycze powodzenia
 
reklama
infinity - Nie martw się endo 9,5 to jest ok wynik a jeszcze podrośnie na 100%. Przy crio lekarz nie powie Ci jakie grube jest endo bo przez branie luteiny endo zaczyna się zapadać i robi się w nim takie wgłębienie. Może jak będzie lekarz robił USG to Ci pokarze jak to wygląda , endo zrobi się bardziej takie szarawe i widoczne na ekranie tzn. że endo będzie zluteizowane czyli prawidłowe.
9,5mm to ja bym chciała mieć :-( - tyle miałam przy poprzednim transferze i to też rezultat bez szału ale powiedzmy że dobry jak na wcześniejsze moje marne wyniki, teraz tylko 7mm i to dwa dni później niż poprzednio - pierwszy transfer się nie udał więc teraz się martwię - gorsze endo, słabsze zarodki - i jak tu mieć nadzieję :baffled: ....

Bzibziok witaj :happy2:

Lilia jak dzisiejsza wizyta :confused:
Pozwól że dopiszę się do kalendarza, jak się w nim widzę to jakoś mi lepiej :-D

14: Lilia♥ - wizyta w innej klinice
15: GizaS -
wizyta u endokrynologa
15: Kinga_1 - po udanym seksie :)... transfer
16: Cyryjanka - USG pęcherzykowe
16: Józwa - wysoka beta
17: dorotav - wysoka beta
17: Niepokorna - wizyta + USG
17: Hope84 - scratching
20: genna - kolejna wizyta u immunologa
21: Lilia♥ - wizyta w starej klinice
21: _Infinity_ - transfer blastusia :)
22: Zuzia2011 - USG serduszkowe
22: GizaS - wizyta, ustalenie dalszego planu działania
23: martaczi - podglądamy maluszka
27: martaczi - badanie prenatalne
30: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
Madzia76 - punkcja
 
Do góry