reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Też bym chciała wiedzieć. W tamtym tygodniu czułam coś co wydawało mi się maluchem, ale to nie mogło być to, bo to był 13 tydzień, więc za wcześnie raczej.
 
Kopacz, jak poczujesz to bedziesz wiedziała :) kazda z nas inaczej to odczuwa, ja w pierwszej ciąży porównywalam pierwsze ruchy do rybki pływającej w brzuchu. Ruchy na poczatku odczuwalne sa bardzo nisko zatem trudno je pomylić z praca jelit gdyż jelita na tym etapie ciąży sa zdecydowanie wyżej.

Ja sie stresuje bo przez trzy dni czułam ruchy a teraz cisza.... Niby wiem ze to normalne na tym etapie ale jednak niepokój jest... Dobrze ze juz jutro wizyta.
 
je czyję jakie łaskotanie od wewnątrz, takie uczucie jak pola określiła "rybki" :)
W pierwszej ciąży czułam w 16tc pierwsze ruchy teraz przełom 13/14tc szok, że tak szybko. Ale wiecie co, czuje po prawej stronie i narazie tylko po prawej. A jak jest u Was?
 
od tygodnie mniejwiecej czuje swojego Maluszka, takie hmm... pukanie mniejwiecej na wysokosci linii bikini. Przyjmuje ze w 17tc poczulam pierwszy raz, niby wczesnioje jakies tam "bulgotki" byly, ale mimo tego, ze to moja druga ciaza, pewnosci ze to juz TO nie mialam, teraz juz, zadarza sie nawet malenkie kopniaczki na dloni poczuc:-) warto bylo czekac:-)
 
reklama
Mój skarb od kilku dni znow jest aktywny i wlasnie dzis (przed chwila) pierwszy raz poczułam kopniaczka na dłoni :) cu-do-wne!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry