reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

Dla fanów x-landerów: jest już nowa kolekcja 2014-2015.
Z zupełnych nowości jest: x-cite, x-fit, x-pulse. No i oczywiście nowe wersje starych modeli.

Nowa kolekcja powoli wchodzi do sklepów więc czekam cierpliwie na to jak będą wyglądały ceny starych modeli, to może jednak x-landera kupimy :confused:. Mam mętlik w głowie, a w styczniu musimy na 100% kupić wózek :/ Chyba losowanie zrobimy:rofl2:.
 
reklama
Moja chrzestna powiedziała mi, że mam wybrać sobie wózek dla córki i się zaczęło... Producentów jest milion, a opinii jeszcze więcej. Po dwóch dniach poszukiwań nie wiedziałam jak się nazywam. Obecnie mój typ to Bebetto Fabio, ponieważ ma idealne koła na nasze wiejskie warunki.

Zobacz załącznik 606083
Zdaję sobie sprawę, że nie jest idealny. Może nie mieścić się do bagażnika, ale póki co nie mam prawa jazdy, a tym bardziej samochodu, więc to nie jest priorytet. Poza tym prezentuje się ładnie. Jutro jadę go obejrzeć. Cena 1500 zł w zestawie 3w1, więc jest podejrzanie tani. Oczywiście samej nigdy nie byłoby mnie na niego stać, porównuję do innych wózków.
 
krysina odradzalabym kupowanie 3 w 1 jeśli fotelik który jest w zestawie nie ma testow ani atestow :p fotelik musi być sprawdzony


No i spieralabym się czy te koła faktycznie takie dobre na wiejskie warunki :D
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się z Secreto, koła nie nadają się na pewno na wiejskie warunki, są za cienkie i za "wysokie"...na takie warunki to masywne, grube - okay, ale nie takie cieniutkie jak w tym wózku. Poza tym 1500 zł. to nie jest tani wózek, widziałam tańsze :-):-):-)
Co do fotelików to ja też będę brała 3w1, ale fotelik sama będę dobierać, nie chcę tego co firma "narzuci", raczej będę brała pod uwagę Maxi Cosi lub coś podobnego :tak:
 
Może w takim razie wezmę zestaw bez fotelika, bo też jest dostępny. Koła jednak słyszałam, że niezawodne, podpytam jeszcze w sklepie, bo w końcu nie pojechaliśmy go obejrzeć.
 
reklama
Do wyboru mam jeszcze ten:
expander-3w1-bebetto-klasyczny-wozek-dzieciecy-9-2.800x600-s.jpg
No ale nie prezentuje się już tak ładnie niestety.
 

Załączniki

  • expander-3w1-bebetto-klasyczny-wozek-dzieciecy-9-2.800x600-s.jpg
    expander-3w1-bebetto-klasyczny-wozek-dzieciecy-9-2.800x600-s.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 139
Ostatnia edycja:
Do góry