reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Normalnie pipa mnie boli, masakra jakaś, ehh, szkoda, że to już nie 38 tc to bym robiła wszystko by urodzić, a tu jeszcze remont łazienki, ehh! :wściekła/y:
Ewa
- daj spokój, ja to ciągle na granicy normy bujam się z tą morfologią, a wizytę mam dopiero 7 lutego :dry:
 
reklama
Munius - dziękuję, córcia za 3 tygodnie kończy 8 lat. A zdjęcie jest stare wygrzebałam je sprzed 3 lat z wakacji. Ja się śmieję jak majtki nakładam - bo to jest tak, żeby w dziurkę nogę dobrze włożyć i pójdzie dalej ok a jak nie to się kołyszę i sapię. Też dzisiaj na ściany w domu patrzyłam i wymagają malowania ale to już w wakacje będziemy działać.
Ewa - ja zauważyłam , że pojawiam się najczęściej rano ewentualnie do południa na forum i potem wieczorem , rzadziej w ciągu dnia na bieżąco - wieczorami faktycznie łatwiej nadrobić. Ej co Ty piszesz o doświadczeniu - masz 2 małych i masz bieżące "doświadczenie" z tego etapu. Ja będę mieć jakby 2 jedynaków jak to ostatnio usłyszałam - z taką różnicą wieku. Ile ja muszę się cofnąć pamięcią wstecz, żeby przypomnieć sobie różne rzeczy, które mnie dotkną za 2 miesiące?? To prawda, że inne "problemy" wychowawcze masz Ty a inne mam ja - ale zaraz będziemy ciągnęły ten sam wózek a Ty jesteś bogatsza o doświadczenie bieżące. :tak:
 
Witam bladym świtem! Nie śpię od 5, to was przynajmniej doczytałam :tak:
Mamatek - dobre wieści z wizyty, gratuluję!
Mrowkaa - będzie dobrze! Na pewno zdasz egzamin śpiewająco!
Anetka - jak Michelle zniosła rozłąkę? Super, że masz już sprawdzonych sąsiadów, zawsze mniej stresu, jak się naprawdę poród zacznie.
Jagna - strój fantastyczny!
 
Ostatnia edycja:
Malpa w zoo powiedziałam mu ze wiem,ze nie urodzę naturalnie a on mi się pytał o dolegliwości więc mu powiedziałam ze od 20 tyg boli mnie kość ogonowa a on stwierdził,ze mogę mieć coś z miednica
Ja,stwierdziłam ze jak mnie weźmie wcześniej niż planowany termin cc to spróbuje urodzić naturalnie..nic bardziej sensownego nie wymyśliłam idę na spontana :D co ma być to będzie wolę już o tym nie myśleć..moje plany to jedno a i tak życie swoje pokaże:)


Miałam iść dzisiaj na badania ale p rozłożyło i nie poszedł do pracy więc jutro pójdę.i przed wizytą wyniki pewnie będą na necie .mam nadzieję ze mnie nie zarazi
 
Ostatnia edycja:
hejjjj


dzis noc niezła ale rano mnie obudziły swędzawki pipki :szok::szok::szok::szok:ciekawe co to.......czyzby jakas infekcja? mam recepte na Gynazol jakby cos ..........i dzis rano przywitał mnie bol głowy i pawian ale juz sie ogarnełam i szykuje sie zeby Kurczaka do przedszkola odwieźć :-)

chyba te moje wczoajsze bole byly z przeforsowania bo dzis juz mnie tak nie boli :-)



spadam na leki, herbatke i sniadanko :) bede Was czytac :-)
 
Dzien dobry!

ja juz tez nie spie za to moj m kazal se nastawic budzik na 5:30 ze gdzies tam sie przejedzie i hmm daje na ucho tylko gwizd on uwielbia spac i jego zbudzic to na prawde trzeba umiec na szczescie to nie byla sprawa jakas pilna wiec niech spi..

mamatek ja sie nazarlam plackow ziemniaczanych ( chyba ze 3-4 patelnie) i wypilam litr soku i za dwie godz pojechalam rodzic, nie mialam ani wymiotow ani biegunki wiec jak ze wszystkim u jednej jest ksiazkowo u drugiej nic nie ma z tych ksiazkowych rad

munius wklejam ci info z koloni na ktorych byla

Wycieczka autokarowa do Heide Parku k/ Hamburga www.heide–park.de – największego parku rozrywki w Europie z 40 atrakcjami, o powierzchni 85 ha. Wspaniałą atrakcją parku jest Colossos – największa drewniana kolejka górska na świecie, konstrukcja zapisana w Księdze rekordów Guinnessa. Jazda z prędkością 120 km/h podnosi wszystkim poziom adrenaliny. Bilet wstępu płatny dodatkowo 16 EUR.

swietnie jest jeszcze w sztokholmie w parku rozrywki gruna lond ( nie pamietam jak sie pisze) i po drugiej stronie jest taki skansen ze starymi domami tradycyjnymi, roznymi zwierzetami itd. Tam bylysmy dwa lata temu na majowce udalo mi sie kupic bilet lotniczy w dwie strony dla mnie i Pati za 120 zl :szok: Wizzair-em ale kupowalam jakos w lutym i codziennie sprawdzalam aktualne ceny.

dziewczyny trzymajcie kciuki bo ide dzisiaj sprawdzac szyjke mam nadzieje ze sie nie pogorszyla...

milego dnia!
 
Witam

widze że kolejna koleżanka w szpitalu :( Flower188 - niech sprawdzaja i jakby co to pomogą lepiej byc pod opieką (ja sie na tej cholestazie nie znam i obym nie musiała poznać), dobrze że z szyjką jeszcze ok
kciuki za wszystkie dziewczyny w szpitalach

ja za chwilę na wizytę do gin wychodzę
jak mi sie uda to doczytam później

Miłego dnia dziewczynki :)
 
reklama
Do góry