reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzięki dziewczyny :-)
Dopiero teraz wiem jak to jest być w ciąży :-( :-) z Kamilem to była bajka.
Widać pierwotne dzieci są fajniejsze od samego początku :-) :-) do takiego wniosku doszliśmy z moim :-) oczywiście oboje jesteśmy najstarszym z rodzeństwa :-)

Oczywiście mocno trzymam kciuki :-) te czerwcowe mają dużą moc.
 
reklama
Nadika odezwij się.

Dziękuję dziewczyny za pamięć. U mnie raz lepiej raz gorzej. Staram się myśleć pozytywnie.

Jestem w czasie chemioterapii, nastepna mam 17 marca.
 
Nadiczko Kochana ja trzymam jak jasna cholera cały czas!:) Kochana daj znać
Kochane MOJE NAJKOCHAŃSZE KOCHAM WAS wszystkie mocno! Dziękuję!!!! Powolutku będę wychodziła na prostą . Robię sobie małe kroczki i przyjemności by się ponaprawiać. Na razie efekty delikatnie pną mnie ku górze ! Ale jeszcze chwilkę potrzebuję by się naprawić.
 
Halo laski!
Mam nadzieję że u was leiej niż u mnie bo chwalić się nie ma czym
Michał strasznie nieznośny mam nadzieję że tym razem dostanie się do rzedszkola bo nie wyrobię z nim :no: ozdrawiam wszystkie chorowitki i życzę zdrówka:tak:
 
Mam raka piersi!!!!! Od 11.03 mam zaczynać chemioterapię!! Życie jest niesprawiedliwe!!!:no::-(

Wiem Kochana. Też tak uważam. Ale już teraz musimy walczyć dla naszych dzieci, dla nas i dla wszystkich którzy nas kochają. Nie może być inaczej. Damy radę temu gnojowi. Pokażemy mu gdzie raki zimuja. Jestem z Tobą całym sercem ale już Ci to dzisiaj mówiłam. Trzymaj się
 
Nadika, Kasia - my mocno trzymamy kciuki za Was i Waszą wygraną! Trzymajcie sie dzielnie!

Perfecta - dobrze że wracasz do siebie. Brakowało tutaj Twojego optymizmu ;-).

Na pocieszenie powiem, że moje dziecko również potrafi dopiec i złościć mnie w oka mgnieniu. Zazwyczaj jest kochana i miła, ale czasem pokazuje różki ...

A dziś moja córcia pierwszy raz miała borowany ząbek.... Jakaś maleńka dziurka bo zajęło to dokładnie minutę. Tzn samo borowanie bo na fotelu siedziała 45 min i nie chciała buzi otworzyć.... Ma teraz mini różową plombke i jest szczęśliwa :-D
 
reklama
Do góry