reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie u Lipcówek :)

reklama
Jeśli wiązana ma być to raczej tkana bawełna, skośno - krzyżową.
A jak pytasz o kółka to już zupełnie inna historia. To nie jest tylko kwestia z kółkiem czy bez bo to zupełnie inna chusta. Tu akurat mniej istotne jaka jest długość, bo one mają około 2metrów. Nie kupuj pochopnie, poczytaj w necie dużo jest informacji. A na stronie ll chyba jest test jakiej chusty potrzebujesz. Widzę, że podoba Ci się idea, ale trzeba zainteresować się głębiej. Jak masz możliwość wybierz się na warsztaty albo do doradcy
 
i ja w końcu mam chustę :-) dziś spacerowałyśmy w domu i się przyzwyczajałyśmy do nowości - mała wyła jak syrena :-D mam nadzieję, że z czasem polubi :-)
ze strachu, że mi dołem Nati wypadnie cały czas za pupkę ją przytrzymywałam ;-) ale spodobało mi się :tak:
 
mi też dynda

mam pytanie do was o pozycje dziecka. wiązałam się 4 razy, mam chustę elastyczną. ostatnie dwa w miare udane, ale raz wydaje mi się że za luźno drugi ciasno. jak było ciasno - mały krzyczął. jak za luźno - poszlismy akurat do sklepu - po 20minutowym spacerze zjechał mi trochę i sie wygiął w bok,
nie powinien sie wygiąć prawda? ale mam pytanie o główkę - widzę że mu lepiej jak ma na bok, jednym uchem przyciśnięty do klatki, ale wtedy wykrzywia się w tą jedną stronę. jak wasze bobasy trzymają główkę i czy się wykrzywiają wtedy??

druga sprawa - tusiaczku będziesz kupować tą chustę mai tai??? - pisałaś o niej. fajnie to wygląda bo o wiele mniej wiązania.. a moja elastyczna nie długo skończy zakres przydatności jak młodzież jeszcze trochu utyje.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie ktos tu przed chwila pytal.. Czy jak synek lubi miec glowe na boczku to gdyby protestowal przy normalnej pozycji moze byc na boczku?

Pytanie nr 2- Lamanie chusty czyli gniecenie jej? Czy wyprac ja w zmiekczaczu?


ja wiem ze na poczatku bede i tak miala w bagazniku wozek dla malego zeby jak cos wyciagnac z chusty.
 
Do góry