reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie u Lipcówek :)

Moja głowę ma na boczku w chuście. Przytula się policzkiem do mnie
Łamanie to pranie, siadanie na niej, spanie (polecam kilka razy spać na chuście zamiast przescieradla ), używanie jako kocyka, hamaka itp :)
 
reklama
mi też dynda

mam pytanie do was o pozycje dziecka. wiązałam się 4 razy, mam chustę elastyczną. ostatnie dwa w miare udane, ale raz wydaje mi się że za luźno drugi ciasno. jak było ciasno - mały krzyczął. jak za luźno - poszlismy akurat do sklepu - po 20minutowym spacerze zjechał mi trochę i sie wygiął w bok,
nie powinien sie wygiąć prawda? ale mam pytanie o główkę - widzę że mu lepiej jak ma na bok, jednym uchem przyciśnięty do klatki, ale wtedy wykrzywia się w tą jedną stronę. jak wasze bobasy trzymają główkę i czy się wykrzywiają wtedy??

druga sprawa - tusiaczku będziesz kupować tą chustę mai tai??? - pisałaś o niej. fajnie to wygląda bo o wiele mniej wiązania.. a moja elastyczna nie długo skończy zakres przydatności jak młodzież jeszcze trochu utyje.

To może ja odpowiem, bo mam elastyczną Główka - albo prosto - wtedy siedzi z łapkami z przodu jak króliczek;-), albo na bok - ale tylko głowa. Jak dziecko Ci się wygina, to albo źle rozkładasz chustę pod dołami kolanowymi, albo jest za luźno.
 
Byliśmy wczoraj na warsztatach i co się okazało... chusty od siostry są za krótkie :-( ledwo kieszonkę zawiązałam... w sumie zachorowałam na kolorki chust littlefrog... ma może któraś? ale nie mogę znaleźć używek za bardzo...
Młodej się podobało, więc mam nadzieję pochustujemy się nieco ;-) Ale dzisiaj zawiązałam ją w elastyczną i powiem szczerze nie ogarnęłam, bo mi się zsunęła młodzież. Pewnie źle zawiązałam.
 
Ja też coś chyba zły dzień mam na chustowanie. Z jednej strony dociągam za luźno i mi się mała niesymetrycznie układa. Jeszcze dziś była marudna i nie dało rady skorygować.
 
A to moje pierwsze niesforne chustowanie:p Nie bylo trudno ale a)glowka za luzno i b) u dolu chusta bardziej na boki pod nozki. Ale chyba jak na pierwszy raz nawet nawet:p ja mam problem z glowka bo moj malec jest b silny i glowke podnosi nawet na 10 sekund mimo ze czasami mu lata odrobine na boki. Wiec co? Mam mocniej go przycisnac chusta do klatki zeby mu to uniemozliwic? Wiem- na zdj jest calkiem luzno ale nie bylam pozniej w stanie tego zaciagnac. Maly nawet nie plakal tylko jak stalam dlugo w miejscu to zaczynal sie troche wkurzac:p Na zdj jestem w wytwornym t-shircie meza. Nie zwracajcie na to uwagi:D Chustowanie bardzo mi sie spodobalo i ta bliskosc z dzidziusiem:)) Moze zastapi mi to karmienie piersia;)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:
Moja też odchyla. Ja dociągam na tyle żeby mnie nie uwierało pod pachami.
Ja za to mam problem z symetrycznością. A po jakimś czasie mi się wiązanie luzuje.
Mam nadzieję że przez to krzywdy małej nie zrobię.
 

Załączniki

  • 1408903807171.jpg
    1408903807171.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 74
Elifit- U mnie nawet ciezko odbic malego bo glowa jest podniesiona i musze go trzymac.. Tak samo z lezeniem na brzuchu.. Ciagle odwraca glowke na 1 bok mimo ze daje ja na drugi.. Trwa to sekunde:p
 
Haust- Hmm ja normalne dwa wezly robie:)
Ja wraz z chusta Natibaby dostalam ksiazeczke jak wiazac na wiel sposobow.. Jak by co moge przeslac zdj instrukcji:)
 
reklama
Ja też mam Natibaby i też mam tę książkę :tak:

Kurde u mnie takie grube te węzły są - trzeba jeszcze i nad tym popracować :-)
 
Do góry