reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie jestem w rządowym programie. Dwa lata temu jeszcze tego nie było. A teraz nawet nie wiem jakie są zasady. Chyba za stara jestem

Invicta czy Novum byłby lepsze od Invimedu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mmonika - ja też się leczyłam w Invimedzie Warszawa u dr D i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Dzięki temu, że mu zaufałam jestem teraz w 11 tygodniu ciąży bliźniaczej. Dodatkowo prowadzi teraz moją ciążę w innej klinice, opieka rewelacyjna. Fakt dr nie jest wlewny, ale ja zawsze miałam zapisane pytania na które zawsze odpowiadał. Ivf udało się za pierwszym razem, wcześniej miałam u Niego 4 nieudane iui. Co do zdania o klinice też się nie zgadzam, opieka w porządku, nie zlecają na początku wszystkich możliwych badań i weryfikacji, aby zarobić (ja podchdziłam prywatnie), a co jest bardzo istotne mają dobrych embriologów. Życzę Ci powodzenia :-D

Milka - moje gratulacje :-D
 
mmonika81 my załujemy z mezem ze nie wybraliśmy Novum :-( ale nie leczyliśmy się tam, zanimwybralismy klinikę byliśmy na wizytach w każdej i Novum zrobilo njalepsze wrazenie, ale dojazd był fatalny a na usg trzeba dojezdzac wiec Invicta, ale zmienilo się dużo w invicie ciężej jest się umowic na wizyte natomiast do dr Niemoczynskiego nie ma kolejek ale u niego się płaci więcej za wizyte..i ceny w efekcie w obu klinikach sa podobne tylko wiele rzeczy w novum jest robione jako standard a w invicie trzeba dolacac tj.EG....


Luize mój maz zostawił tam grube pieniądze na badanaich po czym je zgubili, na wizyte kwalifikacyjną przyjmuje położna a nie lekarz...w ogóle maja problem z hodowlą do 5 doby bo podają w 3 dobie zarodki, i zdzierają popatrz na cennik, może nie ma badan ale płaci się więcej niż w novum to ja wole badania sobie zrobić....komercyjnie w ogole bym ich nie polecała a co do rzadowki wybierają sobie pacjentow żeby podnieść succes rate...nie kompetentna obsluga i dużo by tu pisać..
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wybrałam novum właściwie chyba tylko z uwagi na terminy, tam na rzadowke trzeba ponoć długo czekać.... Ale novum jest chyba bezwzględnie najlepsza klinika....
 
Tak, właśnie doczytałam, że jeśli chodzi o wiek, to jeszcze się łapię d otego programu.

Starsznie to skomplikowane jest. Przynajmnie opisy tych programów na stronie invicty.

U dr D. na pewno nie zostanę. Zupełnie straciłam do niego zaufanie. Jak dla mnie jest antypatyczny. Nie wiem tez dlaczego nei udały się dwa transfery, które wykonywał, a pierwszy się udał.

Pytanie czy zostać w invimedzie czy pójść do innej kliniki. wiem, że nie ma łatwej odpowiedzi.
 
Sykatynka powodzenia na spotkaniu z maluszkiem. Rozumiem Twoje nerwy ale pocieszę Cię - teraz juz każdą wizytą bedziesz sie denerwować;-) Tak to już jest :tak:. Na pewno jest wszystko dobrze.

Asia77 trzymam kciuki za udana wizytę :tak:


Calineczka Ty żadnych testów teraz nie rób. Szkoda nerwów. Mi przy becie ponad 500 wyszedl bladzioch ledwo widoczny, a to był chyba jakis 13 dzień po transferze. Potem przy becie 2000 super wyraźny ten test też nie był.


Miłego dnia dziewczyny :happy:
 
mmonika w każdej klinice każdy lekarz ma liczoną skuteczność na transfer a jest to najważniejszy punkt programu, żeby dobrze umiejscowić a przede wszystkim nie wywołać skurczów macicy bo to jest problem.. i wiem ze u mnie są lekarze którzy maja 30% a inni 70%, szczęście???watpie:-p poczytaj historie ja lekarze biegają do siebie nawzajem i się konsultują co zrobić z biedą Hess to jest nie do pomyślenia u mnie w klinice najlepszy moim zdaniem Niemoczynski, Kunicki i Palaszewski ale do tego pierwszego to tylko komercyjnie chyba...dlatego może warto zmienić pana mruczka bo jak bybyl taki dobry to by się pochwalił:-p
 
Aisa79, tylko dlaczego niektórym wychodzi a niektorym nie? Nawet jak miałaś tak wysoką betę?Dlaczego test nie wykrywał HCG?
Sykatynka, kciukam za podglądanie Twojego skarba;-)
 
reklama
Kate - ja tylko napisałam swoje zdanie, każdy ma do tego prawo ;-) Tak jak napisałam ja podchodziłam do ivf prywatnie. A moje zarodki były hodowane do 5 doby, mam jeszcze 3 mrozaczki.
 
Do góry