reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - jak chcecie nazwać Wasze maluchy?

Sąsiedzi mają Laurę i Emmę. Emma rzadko spotykana, ale Laura teraz co kawałek jak Tymek u chłopców... Fajnie jak to nie jest imię , które nosi połowa przedszkola.
Załamałam się teraz. Myślałam, że Laura nie jest "modna". Ja nie znam żadnej, znajomi też się dziwią, że takie rzadkie imię chcemy dać a tu takie info. Może dlatego, że mieszkamy nie w Polsce i tutaj wśród polaków same Vanessy i Bryany.

Evelina i to jest główny powód dla którego się trochę wachałam, że się nie odmienia i nie skraca. Chociaż kiedyś słyszałam o "Laurce" ale to mi się z pocztówką kojarzy. Ale mój już się uparł bo jemu się podoba, że to też irlandzkie imię :)

No to wszystkie chętne do dopisania imion zapraszam na priv, najwyżej będziemy zmieniać :p
 
reklama
Wioleta93 skoro nie mieszkasz w Polsce, gdzie imię jest popularne, to przecież możesz dać spokojnie bez obaw, że będą 4 Laury w klasie :cool2:
 
Laura, bardzo ładnie, tez mi sie podoba tylko właśnie jest popularne, a ja chciałam takie rzadko spotykane, ale nie jest aż tak oblegane jak np Zuzia czy Maja, bo teraz co druga dziewczynka tak ma na imię :)
 
My jak wybraliśmy w 2014 Aleksander to miał nie być popularny... Okazało się że akurat w tym roku był na 10 miejscu i nawet w mojej miejscowości juz jest z tego rocznika co najmniej dwóch innych....
 
Happymamusia moze Jassica?:sorry:

Wymieniacie mi tu imiona, ktore mi sie podobaja:wink:
Tez nie chce popularnego, bo juz przechodze to z moim synkiem:baffled:
 
Ja bym chciała Alicję ale mąż się upiera na Sylwie. Moim zdaniem najbardziej popularne teraz imiona to Antos, Laura, Zuzia, Zosia, Szymon, Leon, Basia, Kuba, w dalszym ciągu Julka, Wiktor, Wiktoria przynajmniej w moich stronach tak chrzcza, jak mi się coś jeszcze przypomni to dopisze ;-)
 
Dziewczyny a co sądzicie o Meli? Melania? Zaczynamy intensywnie szukać imienia dla niuni:D I wychodzi nam Mia, Mela, Klara, Matylda... Hm. Cieżko z tymi dziewczynkami :p
 
reklama
Do góry