reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Encorton ma duze skutki uboczne to jest steryd czesto brany na astme tarczyce itp
Tak zgadza sie, ale wiele dziewczyn z problemami immunologicznymi bierze go w ciazy i rodza sie zdrowe dzieci. Ja narazie go raczej nie wezme, jak strace kolejna ciaze to juz mi tylko ten steryd zostanie.
 
Wiem ale to steryd ja wiem cos o nich bo bralam je na astme jak bylam mala serce mi siadlo dopiero jak odstawilam wracam do zycia wiec uwazaj strawbelko, to ile sie juz starasz?
 
Luska ja wiem ze to steryd i jakie sa skutki uboczne. Ja wszystkie decyzje podejmuje z glowa, zbieram informacje od dziewczyn, mam swietnego lekarza i mu ufam. On tez mi nie chce dac sterydu, mowi ze to ostatecznosc. Obecnie biore co miesiac wlewy z intralipidu i mam nadzieje ze jak sie uda zaciazyc to wlewy wystarcza. Jak trzeci raz poronie to tylko encorton mi zostaje. Immunologia jest wredna. Ja mam problem z komorkami naturall killers. One sa w organizmie zeby go chronic przed rakiem i wirusami. Ja mam za duzo tych nk i jak zachodze w ciaze to te nk biora zarodek za jakies zagrozenie dla organizmu i go zabijaja. Wlewy dzialaja na zasadzie odwrocenia uwagi tych nk od mojego zarodka. Jesli nie pomoga to musze wziasc encorton, on z kolei dziala na tej zasadzie ze chroni ten zarodek.
 
reklama
Do góry