reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Wlasnie, lecą lata jak szalone...
Robisz jakieś kolejne badania czy na razie czekasz co przyniesie najbliższy cykl z inseminacja?
Badan troche mam zrobionych. Po tym jak znalezli nk to juz w sumie dalej nie drazylam tematu. Juz 10 tys wydalam do konca roku na badania lekarzy i leczenie, a licznik caly czas bije. Jakby byly tansze te badania to pewnie bym wszystko zrobila co tylko mozliwe. Ale co teraz by mi nie wyszlo w badaniach to i tak ostatnia deska ratunku bylby encorton, wiec badan raczej juz nie bede robic. Teraz jestem na wlewach i encortonu nie chce brac, jak ciaza na wlewach mi sie nie uda to nastepna bedzie na encortonie. Biore tez acard, a od pozytywnego testu mam brac heparyne w brzuch, wiec tu tez juz nie ma co drazyc.
 
reklama
Ovli22 moje koleżanki mają po 36-40 lat i zachodzą w ciaze (nie zawsze za pierwszym razem) i rodzą zdrowe dzieci. Najważniejsze, to nie popaść w obsesję . Ja jestem dobrej mysli☺
 
Marwoj79 nie popadam w depresje mam dużą nadzieje ale zawsze takie historie kończące sie happy endem są podbudujace . Tylko ostatnio mam mała niewiarę myślę ze mi się nie uda . Wczoraj u lekarza dowiedziałam się ze mam za duzo tarczyce i musze przełożyć starania na 2 miesiące dla mnie to duży okres , długo czekam i jest mi czasami cieżko i trudniej , ale radzę sobie i czekam na dobry moment ;) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
To i ja wskoczę się przywitać :).
35 lat (matko kiedy to zleciało!). Dwójka dzieci. I od półtora roku z przerwą (13cs) staramy się o trzecie. Póki co wszystkie badania ok. Po prostu trzeba cierpliwości, a to niestety nie jest moja mocna strona :).
 
Ahh...dziewczyny...Zmartwiłyście mnie tymi opowiadaniami :hmm: To niesprawiedliwe, że los obdarza dziećmi ludzi którzy nie są na nie gotowi ( z różnych względów ), a kobietom które tak bardzo pragniecie dzieciątka, wszystko idzie pod górkę. Aż się sama zaczynam martwić o siebie. Boje się, że przez tabletki hormonalne też nie będzie u mnie za łatwo. Chociaż wmawiam sobie, że będzie odwrotnie. Taka karuzela uczuć...

W jedno wierzę na pewno - każdej z nas uda się zajść w upragnioną ciążę w tym roku. A same widzicie jak czas szybko leci :happy2: Jeszcze się dobrze nie obejrzymy, a już będzie wiosna i będziemy nosić pod sercem swoje skarby ;-) ;)
 
Witam, dołączam i ja do Was☺ staramy się o drugie dziecko 3 miesiąc -mam nadzieje, ze tym razem się uda!! Pierwsza ciaza -w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek anty od razu zaszłam w ciaze. Pozdrawiam

30 listopada odstawiłam tabletki anty. Myślisz, że mam teraz większą szansę na ciąże niż gdybym odczekała np. pół roku ? Mówił Ci coś na ten temat Twój lekarz ? Martwię się trochę czy nie zaczeliśmy za szybko się starać :unsure:
 
reklama
Do góry