reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Emi może mała zrobiła sobie z piersi smoczek? Jak nie je to odkładaj. Nie każdy płacz to głód. Teraz to większa potrzeba bliskości. Dzieci pragną zasady 4 C ciepło,czysto,cicho i ciasno. Moim zdaniem za dużo dałaś mm. Malutką może brzuszek boleć.
Ja z Księciem śpię po jego pierwszym śnie a łóżeczku bo je czesto i czasem trudno mu usunąć. Chodzę połamana bo ktegodluot boli ale ten powalajacy z nog usmuech rano jest boski
 
reklama
Mam pytanie. Jak jest z Acardem po transferze. Przed punkcją go nie biorę. a po transferze nie będzie już za późno?
Od kiedy zaczełam brać antyki i gonapeptyl bolą mnie nogi. Naszczęscie jak wezmę Fragmin po transferze wszystko wróci do normy.
 
Ostatnia edycja:
Emi może mała zrobiła sobie z piersi smoczek? Jak nie je to odkładaj. Nie każdy płacz to głód. Teraz to większa potrzeba bliskości. Dzieci pragną zasady 4 C ciepło,czysto,cicho i ciasno. Moim zdaniem za dużo dałaś mm. Malutką może brzuszek boleć.
Ja z Księciem śpię po jego pierwszym śnie a łóżeczku bo je czesto i czasem trudno mu usunąć. Chodzę połamana bo ktegodluot boli ale ten powalajacy z nog usmuech rano jest boski
Nie wiem czy smoczek , wydsje mi sie ze przełyka.
Poki co z brzuszkiem ok, a chociaz najedzona była bo od razu usnela czego po cycku nie potrafi
 
Jeju jak ja bym chciała wytrwać do 8 miesiąca, ale pewnie nie dam rady. Co do rozszerzania diety, jak zaczne wprowadzać kaszki to one na mm są prawda? Walcze dzisiaj kolejny dzień karmie raz je 10min, raz 20min z obu piersi no i teraz przed snem dałam mu cycka 3h temu i zastanawiam się czy go budzić. Bo po butli 125ml to ostatnio przesypia 5h a tutaj pociumkał i na pewno nie zjadł tyle:-( Ale jakby był głodny to by się chyba obudził i darł? jak to jest? dzisiaj co drugie karmienie cycek, żeby go nie zagłodzić ale mam stresa chyba przez to piepszone kp pokarm strace..Z drugiej strony młody tyje 1kg/miesiąc wiec duuuzo, mała dieta mu nie zaszkodzi - oczywiście zarcik... Powalcze jeszcze trochę ale jak nie będzie się najadał to będę spać z dojarką:-)
Kochana u mnie też nie raz tak było że jadł nie raz 10 min nie raz 30 min ale przybierał na wadze ładnie i wszystko było ok,tylko że mój mały spał po kilka godz.. Kochane ja was doskonale rozumiem, wiem że wszystkie chciałyby kp ale jak macie ciągle żyć w stresie i męczyć się a z tym idzie nie przespane noce i cholerne zmęczenie. Nie wiem sama co mogła bym ci jeszcze doradzić...jeśli masz cierpliwość to walcz kochana o pokarm,ale nie stresuj się bardzo bo tak jak piszesz nerwy powodują zanik pokarmu. Jeżeli twoje maleństwo ładnie przybiera na wadze to chyba się najada. A kaszki też zawierają mm. A ile twój maluszek już ma?
 
STYCZEŃ:

30: martka83 - podglądanie pęcherzyków

LUTY:

01: zanetaanna - wizyta kontrolna przed crio
04: anika11 - usg Kropka :-)
08: Edenlayn - kontrola u położnej
12: Hess - wizyta u ginki prowadzącej ciążę
19: Edenlayn - usg kontrolne
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji


MARZEC:

moniusia_ - początek stymulacji


______________

Hess, super, że z maluszkiem wszystko super :-)


Żegnam się na weekend, buziaki;*
Moniusia prosze o dopisanie mnie 1.02 pierwsze usg po crio
 
Mam pytanie. Jak jest z Acardem po transferze. Przed punkcją go nie biorę. a po transferze nie będzie już za późno?
Od kiedy zaczełam brać antyki i gonapeptyl bolą mnie nogi. Naszczęscie jak wezmę Fragmin po transferze wszystko wróci do normy.
Tola ja podchodzę 3 raz do crio i od 2dc biorę acard aż do bety więc nie wiem jak to jest po transferze,a może zacznij wcześniej brać?
 
Nie wiem czy smoczek , wydsje mi sie ze przełyka.
Poki co z brzuszkiem ok, a chociaz najedzona była bo od razu usnela czego po cycku nie potrafi
Emi moja lekarka mówiła albo mm albo cyc ale pamiętaj co lekarz to inna opinia ;)) znam przypadki że maleństwa jadły mm a dokarmiane były cyckiem, moja znajoma jak przeszła na mm to w ciągu kilku dni pokarmu już nie miała także musiała go mieć bardzo mało. Ja kurcze nie karmie już 11 miesięcy a delikatnie nacisne sutka i dalej kapie :errr::errr: brak przez jeden dzień tabl.na spalanie ale takie miałam jazdy że myślałam że umrę,w nocy nie mogłam otworzyć oczu taka miałam dyskotekę. W klinice gin.mówiła że niektóre kobiety po prostu tak mają. Ważne że twoja niunia już się najada mm co do miarki nie pomogę bo nie karmilam małego.
 
Siedzę już prawie dwie godziny w poczekalni, krew mnie zalewa. Wczoraj dwa razy przekładali mi wizytę, z 11 w końcu na 9, kobiety przychodzą grubo po mnie, a ja nadal czekam. Większego burdelu dawno nie widziałam, juz dwa razy za to widziałam jak moja karta jest przekladana pod inne, a bo ktos byl jednak przede mną, a teraz przyszedł ktos na inseminacje. Pani doktor biega jak w ukropie, nie chcialabym miec wykonywanej insemonacji w takim pośpiechu jak tutaj dzisiaj to wyglada. Jestem tykającą bombą...
 
Tak tylko że ja jestem w trakcie stymulacji właśnie. To jak mam brac ten Acard. Potem ile przed transferem go odstawić?
 
reklama
Do góry