reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Dziekuje kochane. Moze jestem glupia ale boje sie bo w necie sa negatywne opinie o pre_test. Ktoras z niego korzystala?

Hime zdrowka.

Strawbelka przytulam mocno.
 
reklama
Sojnabig ju pare razy o tobie myslalam :-) super ze sie.odezwalas.
Gratuluje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Odzywaj sie częściej.
Tobie tez sie uda, zobaczysz

Marzycielka widze :-) moja krecha byla jeszcze jaśniejsza.powtorz za.pare.dni to juz bedzie ladna
 
Czarna tego jeszcze nie wiem. A bedziesz? Hmm Patka obiecala przywieźć ciasto i hod dogi z orlenu :-)
Chciałabym bardzo do was wpaść ale Tomek ma w tym roku wyjazd za wyjazdem... w tym tygodniu tylko na chrzcinach Gabiego będzie. Mówi mi z tygodnia na tydzień kiedy wyjeżdża, bo jak mówi... sam nie wie:(

Witam Was ponownie dziewczyny!
Nie odzywałam się jakieś z 500 stron :( W sumie to brak czasu, a jak jest już czas, to marzę tylko o tym, żeby się wyspać...
W ciągu tego miesiąca tyyyle się wydarzyło. Ja już po ślubie :) Ponadto, 3 cykl z dupkiem... 16 cykl starań... Zaczynam przestawać wierzyć w cokolwiek. Moja siostra w ciąży i do tego jakieś 4 znajome... 3 urodziły a ja nadal pustka w brzuszku. Zapycham się nutellą, siedzę na nocce i pomyślałam o Was:)

Kochana witaj!!! Odzywaj sie do nas:))

Hej dziewczyny
Mnie też długo nie było :) ale nadrobiłam!
Też się dużo działo.. :p zareczyny na przykład!
Dowiedziałam się, że moja kuzynka jest w ciąży, wpadka i wielkie niezadowolenie... A ten kto by się cieszył to nie może... Eh. Milego dnia ;)

Gratuluje, a jak sie oswiadczył?:))

Marzycielka - Gratulacje!!!:)) Chyba limit ciąż się wyczerpał i dla mnie dwóch kresek nie starczy:p
 
Marzycielka jest jak byk krecha :-D ślę super :-D
Gratuluję :-*

Strawbelka uda się, trzymaj się :-*

Hime już co raz bliżej ;-) fajne są przygotowania zazdrosne ;-)


Marzycielka to za dwa dni zrób następny i będzie wszystko wiadomo. Który masz dc?


Czarna zmiescisz się i ty na październik :-D ;-)
 
Hej. Nigdy nie przypuszczalam , ze wyladuje tutaj na forum . ciaza ... Pff... Zawsze wydawala mi sie taka blaha sprawa chwila zapomnienia i bum ! Jestes w ciazy , a jadnak... :( Pierwsze dziecko urodzilam w wieku 20 lat , taka przyslowiowa 'wpadka ' , ale nie zaluje , bo moja coreczka to cos najlepszego co moglo mnie spotkac. Na wychowywaniu mojego skarba minely mi juz prawie trzy lata , jednak kiedy corka miala dwa lata poczulam , ze dobrze byloby miec drugie malenstwo , rodzenstwo dla niej i drugie szczescie dla mnie . Maz najpierw odrobine sceptyczny w maju 2015 roku kiedy jego siostra urodzila synka stwierdzil rowniez , ze chcialby miec drugie dziecko. Zaczelismy od wizyty u ginekologa , podstawowe badania i przeciwwskazian nie ma , na koniec powiedzial a bym przyszla do niego w marcu gdyby sie jednak nie udalo nam . hmmm... Marzec , pomyslalam nawet wtedy , ze do tego czasu zdazylabym trzy razy zajsc w ciaze , jak bardzo sie pomylilam . jest luty i nic , wczoraj kolejna @ , a ja juz nie mam sily.
 
Czarna trydno :-[ wyslemy ci zdjecie zebys zazdroscila :-)

A.kresek dla ciebie starczy. Ju ci pisalam ze na pazdziernikowych ze mna bedziesz

Już zazdroszczę.... Na następne spotkanie muszę przyjechać! Trudno najwyżej teściowa sie zajmie glutem, nigdy jej o to nie prosiłam:))
Nie wiem Ruda na razie czekam.... Wiesz nie nastawiam się, pamiętam ile poprzednim razem sie starałam:)
Jakby sie tak szybko udało, to byłby cud!:))
 
reklama
Do góry