reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - jak chcecie nazwać Wasze maluchy?

Moje typy ;)
Basi89 Mia - dołączam do dziewczyn ;)
Izunia30 Tymek
GosiaLew Szymek - u nas będzie, wiec z Twoich propozycji to jest na 1 miejscu u mnie, później Patryk :)
 
reklama
Mia piękne imię. Ja się chyba nie zdecyduję przed porodem na jedno. Zostały: Maja, Alicja i Weronika, jest też w obwodzie Lenka, Zuza i Eliza (mąż nie bardzo za tymi dwoma). Ja chyba nie potrafię wybrać nie widząc małej :(
 
Ja mam cały arsenał imion dla dziewczynek więc liczę, ze kolejny dzieciaczek będzie płci żeńskiej, z męskimi imionami był problem i prawie skończyło się rozwodem i to jeszcze przed ślubem ;) ale na szczęście wybrany jest już nasz Ernest, Erneścik, Erni, Nestek - każdy woła po swojemu i jest git :D
 
reklama
U nas już postanowione - Weronika :) i chyba się nie zmieni, bo młoda już wszystkim gada, że będzie miała siostrę Weronikę ;) Jakby był chłopak to chyba Szymon.
 
Do góry