reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inspiracje kulinarne

reklama
Dla znajomych. Dziś zrobiłam już sałatkę jarzynowa. Trochę się nastałam przy krojeniu i zmęczona jak emerytka! Masakra jakaś [emoji86][emoji12]
 
hahah ;) może jakieś koreczki;)
ja zawsze robie ciasto francuskie zapiekane np ze szpinakiem lub czymś tam;) ładnie wygląda i smakuje super ... zrezta teraz to bym się nie przemeczala...;) Malinowa teraz wszytsko Ci wolno nawet jak super imprezy nie zrobjsz;)
 
Ja mam w październiku ;) ale u nas będzie większa impreza bo ja (30) siostra (15) mama(53) i zrobimy imprezkę dla rodzinki a dla znajomych to mamy zwyczaj ze zawsze wpadają na domowe ale będzie juz mała wiec na bank się kie będę przemeczac
 
Ja kiedyś robiłam smalec weganski z jablkiem i wszystkim bardzo smakował :) I chyba jutro znowu zrobię :p
 
Talerz serow, jajka w majonezie, ciasto farnacuskie ze szpinakiem albo serem feta, skrzydelka kfc, salatka brokulowa, schab w sosie balsamicznym, pulpeciki w sosie pieczarkowym, galareta, salatka gyros, marchewka + seler naciowy + kalafior w sosie czosnkowym.
 
U mnie dziś rybka, surówka z kiszonej kapusty, sałatka z rukoli i dla chlopaków śledzie;) Trochę się lepiej poczułam i polazłam do kuchni ;)

MalinowaMarta, u mnie zawsze hitem jest sałatka z makaronem i kurczakiem:
-pierś z kurczaka kroisz w kostkę, dodajesz przyprawę gyros, mieszasz i odstawiasz do lodowki na godzinke, potem trzeba usmażyc i ostudzić
- gotujesz makaron (fajnie wyglada i smakuje makaron ryzowy), po ostudzeniu mieszasz z mięsem
- do mięsa i makaronu dodaje puszkę kukurydzy, kroję w kostkę ogórki konserwowe, paprykę czerwoną, dodaję majonez, i wszystko mieszamy. Zapewniam Was, że pyszna:)
 
reklama
Malinowa podziwiam cie za to dzieło -no tort ! musiał byc przepyszny ,dobrze zgadłam że to tort Pavlovej? jejuuu beza i do tego kremówka i owoce -no raj w gębie jak sie to mówi !!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry