reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Sylwia_159 witaj :)
To całkiem normlane, teraz zaczyna sie "prawdziwe" tycie ;) ja mam plus 7,5kg :) i to teraz od trzech tyg tak tyje ;) dlugo mialam plus 2-3kg :)
Nie martw się jak najbradziej prawidlowo przytylas :)


Agnesdem alez to wiadomo od dawna ze to mit ze dziewczynki zabieraja mama urode ;-)
Ja bede mieć synka a cera tragedia :) z pierwszym synkiem cere mialam idealna, takze to wszystko zalezy od hormonow :)
A smaruje sie brzuch, uda, pupa wazelina dziecieca a reszte normalnym balsamem.


Aggrafka witaj :)
 
reklama
Agnesdem mi tylko wujek złożył :-)
a Maz wydzwania i pyta co chce zjeść i gdzie iść jeszcze nigdy od 5 lat nie zabral mnie w jakies miejsce sam z własnego pomysłu :( a ja na nic nie mam ochoty za to ze mnie wkurzył z rana.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Sam z własnego pomysłu to i mój mnie nigdzie nie zabierze. Jak gdzieś chcę to mówię i Ty też tak rób.
Ja siedzie właśnie w klubie dla dzieci. Martynka z kuzynką szaleją, mąż pojechał po pizzę a ja siedzę. :-). O nas wszyscy mężczyźni z rodziny pamiętali. Dostaliśmy dużo kwiatów i całusów :-)
 
Witam nowe mamusie !!!
Dzudka polozna mi mowila ze po 24tyg powinno sie czuc 10 ruchow na dobe, inaczej do szpitala.
Faktycznie kazda inaczej tyje ja juz 5kg na plusie . Ciekawa jestem z jakim wynikiem skoncze ( z corka mialam +24kg, z synem +12kg)

No jeszcze nie jestem w 24tyg ale prawie...znowu na necie wyczytalam że między 22-24 t często nie czuje się ruchów bo dziecko się może obrócić w stronę kręgosłupa ale i tak wiadomo się niepokoje. Bo rannych kopniakach trochę uspokojona ale i tak ciągle czekam na ruchy. Może w tym tyg udam się do położnej na pierwsze spotkanie to sprawdzi czy w porządku. Dzwonilam do swojego lekarza żeby spytac jego czy to normalne ale nie odbiera niestety...

Dżudka, a wiesz jak masz umiejscowione lozysko? W mojej 1szej ciazy na tym etapie jak ktos polozyl mi dlon na brzuchu, mogl poczuc dzieciatko. A teraz mam lozysko z przodu i ja sama od srodka czuje je duzo slabiej.

Na badaniu polowkowym mam zapisane "łożysko na tylnej ścianie wysoko". Nie wiem jak to jest. Trochę mniej się martwie bo tesciowa uspokaja że to normalne , że dzidzius jeszcze mały i mogę tak nie czuć itd ale nie powiem miałam stracha bo przyzwyczajona do harcow małego a tu cisza...
 
Witajcie :)
Wyslalam juz dzis synusia do szkoly, bo ile moze siedzieć w domu oby nie zlapal tego świństwa... (u Niego w grupie wszystkie dzieci zdrowe, w innych jeszcze choruja ale podobno nowych zachorowan nie ma..
Polowkowe mialam mieć 15.02 a wczoraj mnie maz poinformował ze 15 to my do centrum nie możemy wjechać autem :/ (w co drugi dzien mozemy, a bylam pewna ze w nieparzyste my możemy wjechac) bede dzwonic probowac przelozyc wizyte.. jak sie nie uda to nie wiem co zrobie.. ehh tak to jest z facetami.. kilka razy mowilam ze na 15 sie umowilam..

U mnie dzis ponuro i deszczowo..
Milego, spokojnego dnia zycze :)
 
reklama
Dzien dobry :) Fajnie ze wszyscy faceci pamietali o wczorajszym dniu.

Snilo mi sie dzis, ze urodzilam dziewczynke. Szybko zaczela chodzic po schodach i choc byls przeslodka to zapowiadalo sie, ze bedzie miala ciezki charakterek hahaha
A ja sie wlasnie tak smieje, ze skoro w rodzenstwie dzieci roznia sie zwykle od siebie, to moje drugie bedzie albo ciche i niesmiale albo po prostu niegrzeczne.

Wczoraj wykryto mi w moczu ciala ketonowe i glukoze. Tak sobie czytam, na wszelki wypadek, o diecie przy cukrzycy i widze ze musialabym z wielu rzeczy zrezygnowac. Najbardziej byloby mi szkoda moich ulubionych soczkow.
 
Do góry