reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Fabimama fakt nie brzmi za fajnie moja córka też ma ojczyma ale jest zbyt mała żeby rozumieć i dla niej on jest jej tatusiem także nie używam tego słowa 'ojczym' hmm a noz się uda trzymam kciuki za || :D rozpocznie ten nasz 'sezon'

Luxuorius jak to mówią do trzech razy sztuka :) i Tobie również życzę pozytywnego testu :)
no sie okaze, a pierwsza ta stracona ciaze zszlam w 6 cyklu, ciekawe jak bedzie teraz
 
reklama
Trzeba wierzyć że się uda i się nie nakręcać będzie co ma być :) Ją w obu ciążach za pierwszym razem ... Tylko teraz chce ale z drugiej strony strach mnie paraliżuje że może być tak samo co ostatnim razem
 
Fabimama 24stycznia miałam ostatnia więc 24lutego miałam dostać ale do dnia dzisiejszego cisza ...

Luxuorius wydaje mi się że tego nie dam rady przezwyciężyć
 
bylam dzis u chrzesniaczki, urodzila sie wtedy kiedy ja mialam rodzic, przykro tak patrzec i myslec, ze moje by tez w takim wieku bylo :no2:
 
reklama
Trzeba wierzyć! Zawsze jest strach.... Ale w końcu każda z nas utuli w ramionach swoje dziecię! Olcia może warto wybrać się do gina po tabletki na wywołanie?
 
Do góry