reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawidłowe odżywianie w czasie ciąży

reklama
A ja zwracam się z uprzejma prośbą o nie zasmiecanie naszego forum:)

Rozumiem, że piszesz prace i chcesz uzyskać potrzebne ci informacje. Ale nie zakładaj tematów w naszych wątkach.

Dla mnie to nie sa śmieci tylko bardzo ważne informacje myśle że nie tylko dla mnie ale i dla kobiet które może nie zdają sobie sprawy jak powinny sie odżywiać. Jeżeli Pani uważa że to nie jest ważna sprawa i takie ankiety są zbędne to trudno ale prosiłabym o nieprzeszkadzanie mi w prowadzeniu ankiety . A po drugie to nie jest prywatne forum tylko ogólnodostępne i myśle że każdy może z niego korzystać.
 
Poprostu nie rozumiem dlaczego to jest taki wielki problem. Jeżeli Paniom sie to nie podoba to poprostu można było zignorować moj wpis i tyle a nie robic jakies problemy. Ciężko jest zdobyć duzą liczne ankietowanych wiec pomyślalam że moge to wstawic tutaj i że nikomu to nie bedzie przeszkadzalo ale widać się mylilam...
 
A moze ja odpowiem za nas wszystkie krótko zwięźle i na temat. 90%kobiet na tym forum rzyga jak kot po wszystkim co zje wiec bez różnicy co zjemy i tak wszystko idzie w kibelek. I tyle w temacie
 
reklama
Do góry