reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Dołączył(a)
11 Kwiecień 2016
Postów
9
Witam. Przejdę od razu do sedna. 18 marca dostałam miesiączkę, 22 marca uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia (jeszcze podczas miesiączki), ostatni raz koło 10:00 rano, potem w ciągu dnia występowało jeszcze krwawienie. Cykle mam regularne 28-30 dni. Chłopak NA PEWNO nie skończył we mnie. Jedynie mógł pojawić się preejakulat, ale czy poradziłby sobie z miesiączką? Według moich obliczeń dzień owulacji był 2 kwietnia, także 14-16 dni po miesiączce. I wszystko wydawałoby mi się w porządku, gdyby nie to, że 5 kwietnia złapałam jakąś infekcję, prawdopodobnie grzybicę (swąd pochwy, serowaty śluz), mogło się to stać ze względu na to, że dwa dni wcześniej mój genialny chłopak, nie umył rąk zanim zaczął sprawiać mi przyjemność, a może przez moją nieuwagę w toaletach publicznych. Zaczęłam leczyć się na własną rękę, bo terminy do ginekologa odbiegają w kosmos, a nie stać mnie było na prywatną wizytę. Używam maści Clotrimazolum już od tygodnia, myję się delikatnym płynem do higieny intymnej, także przechodzi. Naczytałam się na różnych forach, że może to być objaw ciąży. W dodatku bolą mnie piersi, są takie twardawe, piersi bolą mnie przed każdą miesiączką, ale wiadomo, kiedy przychodzi obawa przed ciążą, łatwo znaleźć sobie dolegliwości. Na piersiach mam widoczne żyły (jestem z natury blada, może dlatego), ale nie zauważyłam zmian w sutkach, chociaż i te pobolewają. Kolejny okres mam dostać 15 lub 16 kwietnia. Także wracam do pytania z tematu. Jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę?
 
reklama
ZAWSZE jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jak się uprawia seks, ZWŁASZCZA BEZ ZABEZPIECZENIA!
Nie chcesz mieć dzieci czy chcesz?
Bo jak nie chcesz, to nie rozumiem, jak możesz tak ryzykować i nie używać prezerwatyw/tabletek???
Poczekaj do terminu miesiączki i jak się nie pojawi - zrób test.
 
ZAWSZE jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jak się uprawia seks, ZWŁASZCZA BEZ ZABEZPIECZENIA!
Nie chcesz mieć dzieci czy chcesz?
Bo jak nie chcesz, to nie rozumiem, jak możesz tak ryzykować i nie używać prezerwatyw/tabletek???
Poczekaj do terminu miesiączki i jak się nie pojawi - zrób test.
Pierwszy raz w ciągu roku naszego związku zdecydowałam się na stosunek bez prezerwatywy i widzę, że przynosi mi to tylko więcej stresu. ; / Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
 
U mnie taki sluz w duzej ilosci i spowodowane przez ta ilosc swedzenie to byl pierwszy objaw ciazy. Tez nie spodziewwalam sie, ze sie w tamtym cyklu udalo i bralam to za jakas infekcje. Z drugiej strony przy normalnym cyklu w 5 dc nie mialabys szans na ciaze. Zawsze jednak z roznych powodow moze sie cykl poprzestawiac, wiec jedyna prawdziwa odpowiedz da Ci test badz beta.
 
Prawdopodobienstwo wynosi 64,364%. Liczylam to 4 godziny.
Tym bardziej, że nie doszło do wytrysku w pochwie. Uwzględniła Pani ten fakt? ;) Dodam, że rozmawiałam z jednym ginekologiem, który powiedział, że może, ale nie musi zawierać plemników, to raz. Dwa, pojawia się zazwyczaj tylko podczas długich stosunków, kiedy podniecenie mężczyzny jest duże, a w tzw. "szybkich numerkach", praktycznie w ogóle nie obserwuje się preejakulatu. Trzy, nawet jeżeli zawiera plemniki, to naprawdę śladowe ilości, które nie przeżyłyby we krwi miesiączkowej i w tym śluzie przed dniami płodnymi. Także jestem dobrej myśli ^^
 
Ostatnia edycja:
U mnie taki sluz w duzej ilosci i spowodowane przez ta ilosc swedzenie to byl pierwszy objaw ciazy. Tez nie spodziewwalam sie, ze sie w tamtym cyklu udalo i bralam to za jakas infekcje. Z drugiej strony przy normalnym cyklu w 5 dc nie mialabys szans na ciaze. Zawsze jednak z roznych powodow moze sie cykl poprzestawiac, wiec jedyna prawdziwa odpowiedz da Ci test badz beta.
Nie przypominam sobie żadnych powodów, z których mógłby przesunąć mi się ten cykl. Nie byłam chora, nie brałam żadnych leków, stres mi nie dokuczał. No i nie było wytrysku w pochwie.
 
reklama
Vicky mi tez bez powodow siw potrafi przesunac, a paradoksalnie w cyklach kiedy mam wiecej stresu czy choruje owulacja jest wtedy kiedy powinna. Pomijajac to pytalas jakie jest prawdopodobienstwo, wiec Ci napisalam, ze jak dla mnie prawdopodobienstwo jest male, aczkolwiek pewna bedziesz jak zrobisz test. Skoro masz pewnosc ze ciazy brak bez testu to przyznam szczerze, ze nie rozumiem sensu zakladania tego watku... Po co pytac skoro sie odpowiedz zna.
 
Do góry