reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

A USG robili Ci przez brzuch czy dowcipnie?
Głupie pytanie, ale moja pierwsza ginka szukała 5 tygodniowej ciąży jeżdżąc głowicą po brzuchu - tak samo, nic tu nie ma, czy pani na pewno robiła test, ja zapłakana, ale poszłam do innego lekarza i na USG dowcipnym już było wszystko widać...
 
reklama
A USG robili Ci przez brzuch czy dowcipnie?
Głupie pytanie, ale moja pierwsza ginka szukała 5 tygodniowej ciąży jeżdżąc głowicą po brzuchu - tak samo, nic tu nie ma, czy pani na pewno robiła test, ja zapłakana, ale poszłam do innego lekarza i na USG dowcipnym już było wszystko widać...

Badanie USG transwaginalne,wiec cokolwiek powinno wylapac.
Juz spac po nocach nie moge.Pozostaje mi czekac...narazie plan maja w poniedzialek krew na bete,piatek USG...
Taki czarny scenariusz-jakby byla pozamaciczna wylapali by na USG?
 
Znowu ja...
Otoz to byl 'falszywy' alaram...
Dopiero potem zaczelo sie pieklo przez ktore przechodze i naprawde nie moge sobie poradzic.
Jako ze nie mam zaufania do Angielskiej Sluzby Zdrowia,juz planuje wylot do Kraju w celu postawienia diagnozy.
Ale od poczatku....
Ostatni @ 18 kwiecien....18 maj test pozytywny,ale pojawily sie plamienia,dostalam skierowanie na USG i badanie krwi i moczu.
Na scanie nic i od razu haslo,pewnie poronienie bo to wczesna ciaza,zdarza sie raz na 4 ciaze....
Lece zaplakana do domu.Telefon wieczorem,prosze przyjechac za dwa dni na poziom bety a za tydz na kolejne USG tak dla pewnosci....no to stawilam sie dzisiaj.
Poziom beta 2000,na USG NIC...tzn nie ma pecherzyka nawet....bylam badana ginekogicznie dwa razy,bolow nie mam jedynie krwawie,babka na USG dzis mi tez powiedziala ze poronienie...ale ten tel wieczorem jeszcze bardziej mnie zmartwil,bo martwie sie ze to pozamaciczna.

Co myslec??
dziekuje za jakikolwiek komentarz...

Przyszlam podzielic sie zla wiadomoscia

To byl 6 tydz ciaza pozamaciczna zagniezdzona w prawym jajowodzie :(
2 dzien po laparoskopii...
Stan fizyczny-ciezko,ale daje rade
Stan psychiczny-MASAKRA
 
Przyszlam podzielic sie zla wiadomoscia

To byl 6 tydz ciaza pozamaciczna zagniezdzona w prawym jajowodzie :(
2 dzien po laparoskopii...
Stan fizyczny-ciezko,ale daje rade
Stan psychiczny-MASAKRA
Witaj powiem tak po takiej przykrej sytuacji czesto zdarza sie że kobiety o wiele szybciej zachodza drugim razem w ciąże wiem że to niepodnosi na duchu ale zawsze coś

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, myślę że są spore szanse, że jesteś w ciąży. Drugi test pewnie zrobilaś w nieodpowiednim terminie. Miałam podobną sytuację i poszłam z tym do ginekologa, bo miałam dość tej ciągłej niepewności. Zrobiłam jeszcze ten test www.darmowetesty.com/czy-jestem-w-ciazy i też mi powiedzieli, że jestem w ciaży. Załamałam się, bo nie chciałam mieć dziecka w tym wieku. Na szczęście wszystko się ułożyło i teraz mój chłopak się nami opiekuje. Tobie życzę tego samego.
 
U mnie ból piersi po bokach przy dotyku, bole brzucha , ciagnace, rozpierajace i nagle papierosy zaczęły mi śmierdziec :)
 
Niecałe Dwa tygodnie temu w czwartek i piątek w natłoku obowiązków zapomniałam przyjąć dwie tabletki antykoncepcyjne. Normalnie w tym czasie powinnam mieć dni płodne. W sobotę przyjęłam 2 tabletki i współżyłam bez dodatkowego zabezpieczenia. Od tego czasu przyjmowałam leki o stałej porze. W tym tygodniu powinnam dostać miesiączkę, wczoraj umierałam z bólu brzucha i wczoraj jak i dzisiaj mdliło mnie. Chyba o wiele za wcześnie na mdłości ciążowe? Jak duże było prawdopodobieństwo zapłodnienia?
 
reklama
W sobotę przyjęłam 2 tabletki

Że co???
Ty w ogóle wiesz, jak się bierze tabletki antykoncepcyjne?
Czytałaś ulotkę?
Od kiedy to się "nadrabia" pominiętą dawkę?
Wszędzie piszą, że przy pominięciu choćby jednej tabletki, przez ileś tam dni współżyć z dodatkowym zabezpieczeniem, żeby właśnie nie było takich durnych pytań w internecie.
 
Do góry