reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co o tym myśleć ?

Dołączył(a)
24 Sierpień 2016
Postów
9
Hej dziewczyny. Mam pewien problem , który nie daje mi spokoju. Chciałabym prosić was o porade. Może ,któraś z was też przechodziła przez coś podobnego. Planujemy z mężem dziecko. Dodam , że niecałe pół roku temu poroniłam i straciłam maleństwo. Staramy się od trzech miesięcy , ponieważ mój ginekolog powiedział , że możemy się już brać do roboty. A więc w końcu ujrzałam na teście dwe kreseczki. Trzy dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Powtórzyłam w ten sam dzień test z innej firmy. Po raz drugi ukazała się druga kreska lecz bardzo blada. Mimo wszystko strasznie się z mężem ucieszylismy. Niestety za dwa dni dostałam okres. Umówiłam się na wizyte u ginekologa. Przepisał mi luteinedopochwowa i kwas foliowy. Zalecił leżenie i nie przemęczanie się. Zazywam luteine juz 4 dzień. Krawienie ustalo po dwóch dniach przyjmowania luteiny. Dodam , że od tygodnia co chwile latam do wc. Nie pije , az tyle aby bylo ti spowodowane przyjnowaniem duzej ilosci plynow. Jutro mam wizytę u ginekologa , ale nie mogę już wytrzymać. Chciałabym wiedzieć czy jest szansa , że jestem w ciąży. Czy możliwe jest , ze mimo tego krawienia zarodek nadal znajduje się w macicy. Dodam , że robiłamdzisiaj test ciazowy z porannego moczu , ale niestety nie widziałam nawet bladej drugiej kreseczki . Proszę o poradę bo powolidostaje na głowę.
 
reklama
Moim zdaniem lekarz dziwnie zareagował. Nie stwierdził ciąży ale zalecił podtrzymywanie? Po co?

Niestety jeżeli było krwawienie, a test do tego wychodzi teraz negatywnie to widocznie nawet jak była ciąża to nie utrzymała się, a stężenie beta hcg musiało być i tak bardzo niewielkie skoro tak szybko opadło.
 
Wydaje mi się, że ciąża się raczej nie utrzymała skoro było krwawienie, a do tego test wychodzi negatywnie.

To są właśnie takie ciąże o których kobiety nie mają pojęcia. Gdybyś zrobiła test z terminie spodziewanej miesiączki to by była pewnie jedna kreska. Na tak wczesnym etapie niestety takie rzeczy bardzo często się zdarzają i są całkowicie normalne. Trzymaj się i walcz dalej o maleństwo.
 
Do góry