reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez mnie zdziwilo, ale w momencie transferu mi to powiedzial i powiedzial tez, ze jesli widac ze "wypluwa" kropka to mozna wydedukowac, ze szanse sa mniejsze. Mowil tez, ze po transferze kateter wraca do laboratorium i w ciagu 3 minut sprawdzaja czy na pewno zarodek zostal podany, bo zdazaly sie przypadki, ze zostawal we fiolce. Dlatego trzeba robic weryfikacje, zeby byc pewnym, ze przy transferze, ze nie bylo zadnego bledu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To wy bez narkozy jak widziałyście moment podania. Ja troszke sie zestresowałam jak podawali kropki bo troszke im uciekł obraz na usg i szukali dobrego widoki a czytałam ze to nie dobrze i ze usg wcale nie jest potrzebne bo to tylko wydłuża czas.

Butterfly super no to teraz odpoczywaj i niech sie wbijają jak najgłębiej hihi [emoji110][emoji110][emoji214][emoji214]

Tez pierwsze słyszę o kaszleniu, ja po tym jak dostałam zdjecie na ostatnim transferze robaczków moich to wiem ze tym razem bedzie ciężej bo je widziałam [emoji85][emoji1348][emoji1405][emoji178]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Transfer jest bez narkozy. Punkcja pod narkoza.
 
Ale gapa hihi tutaj oba bez narkozy wiec juz mi sie poprzewracało co kiedy [emoji5] tutaj zawsze sprawdzają w lab czy zarodek został podany tyle dobrego ale czytałam na forum norweskim ze jednej dziewczynie zniszczyli wszystkie komórki i pewnie innym tez i nie doszło do transferu bo ktos nie domknął drzwiczek od tego gdzie one leżały byłam w szoku jak to przeczytałam [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem są dwa szkraby wszystko ok tylko są w jednym worku i tu jest problem jeśli nie będzie między nimi błony to różnie może być no i maja jedno łożysko wiem ze nie będzie różowo mam jechać do docenta który się zajmuje takimi ciazami na pewno od ok 30 tygodnia będę leżeć w szpitalu i cesarka tez może też tak być ze będą wcześniej niż w 40 tyg . 08.09 następna wizyta jeszcze u mojej p. doktor a potem już u docenta
 
Rybko super wiadomosc, ze sa 2 dzieciaczki[emoji4]
Zycze Ci zeby problemow z ciaza nie bylo, bo z Twojego opisu zabrzmialo ze to powazny problem.
Ja sie az tak na tym nie znam...czyli jeden zarodeczek sie podzielil? Czy to bobasy z 2 zarodkow?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybko super wiadomosc, ze sa 2 dzieciaczki[emoji4]
Zycze Ci zeby problemow z ciaza nie bylo, bo z Twojego opisu zabrzmialo ze to powazny problem.
Ja sie az tak na tym nie znam...czyli jeden zarodeczek sie podzielil? Czy to bobasy z 2 zarodkow?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
jest problem i to duży są z jednej 5 dniowej blastocysty żadko się to zdarza a u mnie się zdarzyło są w jednym worku może być tak że jeden wykończyć drugiego może być ze będą czymś z rosnie te i w ogóle mogą być wcześniaki różowo nie będzie to jest pewne jeśli nie wytworzyć się między nimi błona to masakra będzie no i maja jedno łożysko nie dwa wiec będą się rozwijały z jednego
 
reklama
Rybko super wiadomość, że są dwa bobaski :)
Nieważne czy będziesz rodzić w terminie, to nie jest istotne. Ważne, żeby dzieciaczki rozwijały się zdrowo i rosły :) Trzymam za Waszą trójkę kciuki :* Zobaczysz wszystko będzie dobrze :)

Dziewczyny, które są w ciąży zapraszamy również na wątek Link do: ciężaróweczki po in vitro
 
Do góry