reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jak jest z piciem kawy po transferze?i czy leżałyscie plackiem w dniu transferu? Ja z córką właśnie na dworze w piaskownicy się bawimy i nie wiem czy powinnam się położyć czy nie :(

Kawy nie pije w ogóle, nie odpowiem.
Leżeć leżałam chwile.
Pózniej normalne czynności życiowe robiłam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha, juz wiem. Jesli to Twoj rocznik w nicku to masz jeszcze troche czasu. Moze znajdziesz jeszcze sile i pieniążki na kolejny raz...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje Aniu,
Sile mam, duzo jej mam.
Ogólnie jestem twarda sztuka, ale ja czułam juz 2 dni temu ze nic z tego. To chyba sie czuje. Ale rybka mi pomogła sie podnieść i dalej wierzyć. Szczególnie ze wczoraj ani dzis juz nic mnie nie bolało, a krwawienie sie w ogóle nie pojawiło.
Wynik odbierałam z radością, z malutka nadzieja.
<0.1 [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze to nie stać nas na drugie podejście.
A zapożyczać sie nie chcemy. Żadna tajemnica. Ivf jest bardzo drogie w Polsce.
Moze kiedyś, za kilka lat. Na chwile obecna napewno nie.

Ja miałam wodniaka jajowodu - usunięto. Zapalenie otrzewnej za dzieciaka- tu lekarze widza niemożności zajścia w ciąże naturalnie. 5 lat starań. Maż wszystko ok, moje badania ok.
Progesteron niski, ale tu chyba można popracować? To kluczowy wynik



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
1 jajowodu? .czyli 2 cały i zdrowy :)
 
1 podejście, duzo pęcherzyków było, ale do 4 doby został 1. W 5 dobie miałam późna Morule.
Gdybym teraz miała możliwość, podałabym w 3 dobie 2 zarodki.
5 doba i prawie blastocysta... Hmmm sama nie wiem. Nie ma co gdybać.
Pije wino, lampkę za Wasze zdrowie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom



Hoppe to bardzo przykre tez zrobilabym jak Ty lampeczka wina ...pewnie i wiecej .Jutro jest nowy dzien i mam nadzieje ze obudza sie w Tobie nowe nadzieje tego Ci zycze .Troszke juz przeszlas i w koncu zla passa musi sie odmienic !!
 
Szczerze to nie stać nas na drugie podejście.
A zapożyczać sie nie chcemy. Żadna tajemnica. Ivf jest bardzo drogie w Polsce.
Moze kiedyś, za kilka lat. Na chwile obecna napewno nie.

Ja miałam wodniaka jajowodu - usunięto. Zapalenie otrzewnej za dzieciaka- tu lekarze widza niemożności zajścia w ciąże naturalnie. 5 lat starań. Maż wszystko ok, moje badania ok.
Progesteron niski, ale tu chyba można popracować? To kluczowy wynik



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem, fakt drogie.
Jeżeli mogę coś ewentualnie doradzić, to zastanówcie się może na spokojnie nad 2 podejściem. My mieliśmy 1 w czerwcu,teraz 2 plus zmiana kliniki.
Okazało się, że nadal 70% naszych badań jest ważnych. Jak podsumowalismy okazało się, że decyzja o szybkim 2 podejściu pozwoli nam zaoszczędzić 50% kasy.
Nie namawiam :)
Rzucam tylko przykładem z własnego Podwórka :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewunka, zapalenie otrzewnej... tu moze byc przyczyna ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale sytuacja nie jest beznadziejna. .....
Ja też miałam wodniaka ( lewy jajowod wycięty ) prawy jajowod mam ( ale do niedawna prawy jajnik bym martwy )
zapalenie otrzewnej również przeszłam ......
Walcz
rano w nocy i w południe
 
Do góry