reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Test Pappa itp?czy to coś jeszcze innego?
Ja czytałam o teście Honey (taka amniopunkcja z krwi),drogie ale chociaż bezpieczne dla dziecka :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba tak test Pappa plus usg dokladnie dowiem sie w poniedzialek mam nadzieje ze wyniki beda juz z krwi i mam nadzieje ze bedzie dobrze o kosztach to nic mi nie mowili bo jak bylam na pierwszej wizycie u profesora to on odrazu zlecil krew i mi pobrali placilam tylko za wizyte i nic wiecej teraz mam prenatalne za darmo ze wskazaniem wiec chyba wszystko w to wchodzi a o tym tescie honey nic mi nie mowil profesor
 
reklama
Trzymamy kciuki za wysoka bete oraz udane criotransfery
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni


30:Hooope86 -betowanie
30:ema51 - criotransfer
30:malutkikaczorek -criotransfer

Październik
3: Ewunka - betowanie 1
3:rybka14 - badania prenatalne
3:Hooope 86- betowanie
3:Marley - usg serduszkowe
3:jaskolcia - wizyta przed crio
3:BeataWarszawa -wizyta przed stymulacja
4:milagros - wizyta przed crio
4:kasik99- kontrola w trakcie stymulacji
5:katherina - wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
5:gosia321 - wizyta przed stymulacja
6:malutkikaczorek - badanie progesteronu
10:lile - badanie prenatalne
13:malutkikaczorek - betowanie
14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:Olusja1987 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20:Rustynka - criotransfer
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf

Listopad
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
18:Olusja1987 - termin porodu 1 witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:Olusja1987 - tremin porodu 2 witamy na swiecie upragnionego synka

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
[/QUOTE]
Gosiu ja 10.10 beta:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hooope, ja dzis zagrałam w euromilion, a jest kumulacja 120mln £!!! ;) jak wygram , podzielę sie przysięgam!


A co do wina to ja narobiłam niezle, boje sie czy nie bedzie tego konskekwencji, jak odstawiłam leki , to wypiłam lampeczke, następnego dnia znowu lampeczke i nie pamietam czy kolejnego tez nie wypiłam... na szczęście dolewam troche wody, zeby mi sie w glowie nie zakręciło, bo sama jestem w nocy z synem, ale po dłuższej przerwie zakrecilo mi sie w głowie po trzech łykach....a w weekend pozniej wypiłam ok 300ml na szczęście słabego piwa, do tego po spaliłam po papierosku...Takze dałam czadu, ale skąd mogłam wiedzieć , ze następnego dnia beta jakimś cudem urośnie, a za tydzien zabije serduszko....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czasu nie cofniesz a po co się zamawiać czy to miało zły wpływ. ..
Hmmm mm a może właśnie miało dobry ;)
 
Czasu nie cofniesz a po co się zamawiać czy to miało zły wpływ. ..
Hmmm mm a może właśnie miało dobry ;)

No, juz teraz o tym nie mysle , ale dola miałam niesamowitego, jak zobaczyłam to serduszko to chyba druga myślą było "kur... piłam wino!" , ryk był na zmianę ze szczęścia i ze złości na sama siebie. Wmówiłam sobie ze do któregoś tam tygodnia szkodliwe czynniki nie dochodzą jeszcze do zarodka, a u mnie wszystko z opóźnieniem wiec mam nadzieje ze zdążyłam. Od tamtej pory codziennie sałata, marchewka itp, a jak ktos pali to ja przechodząc wstrzymuje oddech....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No, juz teraz o tym nie mysle , ale dola miałam niesamowitego, jak zobaczyłam to serduszko to chyba druga myślą było "kur... piłam wino!" , ryk był na zmianę ze szczęścia i ze złości na sama siebie. Wmówiłam sobie ze do któregoś tam tygodnia szkodliwe czynniki nie dochodzą jeszcze do zarodka, a u mnie wszystko z opóźnieniem wiec mam nadzieje ze zdążyłam. Od tamtej pory codziennie sałata, marchewka itp, a jak ktos pali to ja przechodząc wstrzymuje oddech....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Spokojnie. Ja w pierwszej ciazy tez piwo mialam na sumieniu bo do konca 5tego tygodnia mi zaden test nie wyszedl :) mlody zdrowy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pewnie mialas pappe i usg.
Nifty kosztuja 1000 zl. Napewno tego Ci nie zrobili by za free[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno masz racje ,bo nic nie placilam ,tylko za wizyte , i tak sie ciesze ze dzieki mojej P. doktor z kliniki u profesora mam wizyte co dwa tygodnie i co druga mam za free i dodatkowe oko na mnie i dluzsze wizyty:)
 
Do góry