reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Słyszeliście ze mądrzy posłowie pracują nad nowa ustawa?
Zabraniająca używania tabletek antykoncepcyjnych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra czego oni jeszcze nie wymysla juz mi sie nawet nie chce ogladac wiadomosci w tv bo zaraz sie wku... jak slysze te bzdury i pomysly jeszcze troche to wogule w klatkach nas zamkna i beda decydowac kiedy mamy oddychac!
 
reklama
Hooope bardzo mocno Cię tulę. Naprawdę wiem, co czujesz. Aniu Twoja historia mrozi krew w żyłach ;) Czy ta beta tak od zera urosł, czy jednak była troszkę powyżej 1? Nie to że mam jakieś złudzenia. Pytam, bo to ciekawa sytuacja.
 
Ciekawe czy prezerwatywy też wycofają :o
Oczywiście. ...... przecież to grzech .
Ja nie wiem jak to może się tak różnic. ....
W niedziele w kościele był chrzest kobieta matka miała czytanie i dziękowała Bogu ze medycyna poszła tak do przodu i że mogła skorzystać cz in vitro i ma śliczne zdrowe bliźniaki . I potem ksiądz mówił jakie to wspaniałe ......
 
Jestem wdzięczna, ze mogłam mieć przez chwile możliwość bycia w ciąży, nawet chwile... czułam sie wspaniale na sama mysl!
Miałam chwile swojego aniołka, którego pokochałam całym sercem.
Troszkę zaczęłam rozumieć co czuja kobiety w ciąży, jakie mysli krążą w okol ich głowy, ile radości potrafi dostarczyć mały cud. Dalej bede uważać ze ciąża jest cudem, najpiękniejszym na ziemi.

Moze kiedys bedzie mi dane byc matka. Bede sie modlić o to, by poczuć pod sercem mała cześć mnie i mojego męża.

Dziękuje dziewczyny.

Pozwólcie ze zostanę z Wami, wiem ze Ważne sa słowa wsparcia, otuchy. Moze kiedys z Wami sie podzielę doświadczeniem.

Dziękuje wszystkim razem i każdej z osobna [emoji254][emoji254][emoji254]

Powodzenia! Samych wysokich lotów [emoji844][emoji844][emoji844][emoji256][emoji256][emoji256]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pięknie to ujęłaś w słowach i kibicuję Ci w dalszych staraniach. Wierzę że doznasz tego szczęścia na dłużej bo bardzo na to zasługujesz!!!!
 
reklama
Do góry