reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po ciąży przy tabletkach

Dołączył(a)
17 Październik 2016
Postów
6
Witam, 10 tygodni temu urodziłam dziecko. Nie karmiłam piersią. Połóg mi trwała 4 tygodnie. W 7 tygodniu byłam na kontroli u ginekologa i było wszystko w porządku. W 8 tygodniu pojawił się okres więc zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Problem w tym że krwawienie nadal mam. ( 15 dzień). Nie jest one duże, wystarcza mi kilka wkładek, zamiast podpasek ale nadal to czerwona krew. Wiem że przy tabletkach może być dłuższe krwawienie ale czy aż tak długie? Przed ciążą stosowałam te same tabletki co teraz. Czy po ciązy organizm musi się od nowa do nich przyzwyczaić?
 
reklama
Ja 4 miesiące po porodzie założyłam wkładkę i też męczę się z plamieniami.
Nie są one codziennie ale już mi utrudniają życie. Teoretycznie od czasu założenia wkładki okres mi się zatrzymał. Z tego co mówiła mi moja gin. to normalne. Po urodzeniu synka nie karmiłam go piersią, okres dostałam miesiąc po porodzie, był strasznie długi, mega obfity do czasu założenia wkładki, teraz tylko te plamienia
 
Witam, 10 tygodni temu urodziłam dziecko. Nie karmiłam piersią. Połóg mi trwała 4 tygodnie. W 7 tygodniu byłam na kontroli u ginekologa i było wszystko w porządku. W 8 tygodniu pojawił się okres więc zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Problem w tym że krwawienie nadal mam. ( 15 dzień). Nie jest one duże, wystarcza mi kilka wkładek, zamiast podpasek ale nadal to czerwona krew. Wiem że przy tabletkach może być dłuższe krwawienie ale czy aż tak długie? Przed ciążą stosowałam te same tabletki co teraz. Czy po ciązy organizm musi się od nowa do nich przyzwyczaić?

Takie kreawienie moze wystepowac w pierwszym cyklu brania pigulek. Na razie nie ma sie czym przejmowac.



f2wlgu1r1dyo8xzn.png
 
Do góry