reklama

Okres po ciąży przy tabletkach

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez annadz34, 17 Październik 2016.

  1. annadz34

    annadz34 Początkująca w BB

    Witam, 10 tygodni temu urodziłam dziecko. Nie karmiłam piersią. Połóg mi trwała 4 tygodnie. W 7 tygodniu byłam na kontroli u ginekologa i było wszystko w porządku. W 8 tygodniu pojawił się okres więc zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Problem w tym że krwawienie nadal mam. ( 15 dzień). Nie jest one duże, wystarcza mi kilka wkładek, zamiast podpasek ale nadal to czerwona krew. Wiem że przy tabletkach może być dłuższe krwawienie ale czy aż tak długie? Przed ciążą stosowałam te same tabletki co teraz. Czy po ciązy organizm musi się od nowa do nich przyzwyczaić?
     
  2. Dusia1506

    Dusia1506 Fanka BB :)

    Ja 4 miesiące po porodzie założyłam wkładkę i też męczę się z plamieniami.
    Nie są one codziennie ale już mi utrudniają życie. Teoretycznie od czasu założenia wkładki okres mi się zatrzymał. Z tego co mówiła mi moja gin. to normalne. Po urodzeniu synka nie karmiłam go piersią, okres dostałam miesiąc po porodzie, był strasznie długi, mega obfity do czasu założenia wkładki, teraz tylko te plamienia
     
  3. reklama
  4. KasiaRo

    KasiaRo Fanka BB :)

    Takie kreawienie moze wystepowac w pierwszym cyklu brania pigulek. Na razie nie ma sie czym przejmowac.



    [​IMG]
     

Poleć forum