reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co do czekania z in vitro kolejnych kilka miesięcy... Ja się trochę boję, że to nasienie ma tendencję spadkowa i będzie właśnie gorzej :( Nie wiem jakie mąż "miewa " wczesna wiosna, wiem tylko jakie miał w tym roku. A dwa lata temu w grudniu było 0% i to potwierdzone jeszcze MSOME pod koniec miesiąca. W styczniu to nam proponowano nasienie dawcy. A w marcu strzeliliśmy naturalsa...

No tak czy inaczej na pewno nie będę teraz podchodziła bez sprawdzenia w jakim stanie nasienie jest p chorobie. Co prawda maż nie gorączkował, raz miał 37 z ogonkiem ale antybiotyk jednak swoje może zrobić.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba tak sie nie da bo oni pewnie maja jeszcze pelno innych kryteriow do spelnienia...:( slyszalam tez ze inowroclaw i torun sie o to dofinansowanie stara...


Oczywiście żartowałam :happy:ale nie słyszałam o innych wymogach jedynie o tym że musi byc meldunek w Bydgoszczy .Wiem również że Inowrocław i Toruń się starają .. Inowrocław jest mniejszy , ciekawe czy im się uda - pewnie też będą mieli swoje "wymogi" nie rozumiem dlaczego tak jest - pochodzę ze wsi - i co mi się nie należy ?? :(:(
 
Hmmm... A ja mam kolejny ciążowy objaw... Oprocz sennosci i lekko nabrzmialych i bolesnych piersi...
Po raz pierwszy od 2 lat... Mam strasznie realistyczne sny... Erotyczne... Tez macie? Czy tylko ja tak milo sypiam [emoji57]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak miewam niestety :( staram sie wtedy od razu obudzic. Po transferze jest to niebezpieczne bo może dojść do skurczów macicy i wydalenia kropka :/

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja ani snów ani na jawie mi się nie chce :) Kasiu jak Twoje uczulenie jak mogę poradzić Ci jeszcze to ja używam iladiana do mycia tego różowego i mam spokój a też ciągle luteine mam i chyba tak już zostanie bo mój profesorek przepisał mi 5 opakowań
 
reklama
A wiec dzis nie dowiedzialam sie czy Jakub jest naprawde Jakubem. Dzis mial mnie totalnie w d...e bo niechcial sie wcale odwrocic i widzialam od tylu glowke plecy i dupcie. A co najlepsze to grzebal sobie w uszku. Ma juz 10,5 cm i wazy 125g. Rozwija sie prawidlowo i to jest najwazniejsze. Termin porodu 5 kwiecien

Gosiu prosze o dopisanie mnie na 20.11 wizyta
 
Do góry