reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka. Powoli sié ogarniam po niepowodzeniu. Decyzja podjęta, że nie odpuszczamy jeszcze....cały czas się zastanawiam czy zmienić klinikę...na razie umowilam się na wizytę kontrolną po tym wszystkim ( p.s. czy wy też tak miałyście że po niepowodzeniu pk okresie jeszcze długo leciało z was nie wiadomo co wodniste ?? Masakra...), jadę 7 listopada, chce omówić to wszystko z lekarzem, dlaczego się nie udało....podobno o piekny zarodek, zrobili HATCHING, naszpikowana byłam na maxa lekami, więc nie wiem...wpadłam na pomysł że jeszcze może tarczyca nawalila i zla jestem ze przed crio sama tsh nie zrobiłam. Pytałam wtedy lekarza mówił że nie ma potrzeby. Cieźko mi bardzo dziewczyny :(( ciągle myślę co zrobiłam nie tak albo czego nie zrobiłam.... Ehhh
 
reklama
A wiec dzis nie dowiedzialam sie czy Jakub jest naprawde Jakubem. Dzis mial mnie totalnie w d...e bo niechcial sie wcale odwrocic i widzialam od tylu glowke plecy i dupcie. A co najlepsze to grzebal sobie w uszku. Ma juz 10,5 cm i wazy 125g. Rozwija sie prawidlowo i to jest najwazniejsze. Termin porodu 5 kwiecien

Gosiu prosze o dopisanie mnie na 20.11 wizyta
To faktycznie sie napatrzylas :) wazne ze wszystko jest w porzadku :)
 
Ja tak miewam niestety :( staram sie wtedy od razu obudzic. Po transferze jest to niebezpieczne bo może dojść do skurczów macicy i wydalenia kropka :/

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Nic nie mow... Tez dzis az lecialam do lazienki sprawdzic czy to na pewno pozostalosc luteiny... Bo brzuch troche az bolal... Ale nospa pod reka i mam nadzieje ze za czesto snic az tak realistycznie nie bede...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za bete na wysokosci piekne widoki i dobre informacje na wizytach oraz udany transfer ✊✊✊
Czekamy tez na dobre informacje od embriologow :) ✊✊✊✊
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21:Mawila - betowanie 1
21:gosia321 - transfer


24:kasik99- betowanie 1
24:Mawila - betowanie 2
24:s.łódż - transfer
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:malutkikaczorek -wizyta przed crio
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
27: kreatola- wizyta pecherzykowo/serduszkowa
27:Rustynka - criotransfer
28:ema51 - wizyta pecherzykowo/serduszkowa
31:butterfly -badania prenatalne
31:BeataWarszawa - betowanie 1

Listopad
1:AniaCh83 - badania prenatalne
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
2:BeataWarszawa -betowanie 1
3: katherina203- badania prenatalne
3:Klarsa - betowanie 1
4:gosia321 - betowanie 1
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan dzialania
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Tak dwa razy dziennie rano i wieczorem a w południe letnim rumiankiem przemywalam i cały czas myje się żelem z iladiana teraz czasem coś tam mi dokucza świąd lub zapiecze ale to jak jestem poza domem dłużej i nie mogę zmienić wkładki to naprawdę żadko bo zawsze mam wkładkę na zmianę i chusteczki dla dzieci bo są łagodniejsze i jak mogę gdzieś do toalety to idę i mam spokój. Zapomniała bym używam tylko zwykłych bez zapachowych wkładek bo po tych pachnących było strasznie po godzinie juz mnie uczulalo
Ale to ty tez smrowalas clotrimalozum prawda?
 
reklama
Tak dwa razy dziennie rano i wieczorem a w południe letnim rumiankiem przemywalam i cały czas myje się żelem z iladiana teraz czasem coś tam mi dokucza świąd lub zapiecze ale to jak jestem poza domem dłużej i nie mogę zmienić wkładki to naprawdę żadko bo zawsze mam wkładkę na zmianę i chusteczki dla dzieci bo są łagodniejsze i jak mogę gdzieś do toalety to idę i mam spokój. Zapomniała bym używam tylko zwykłych bez zapachowych wkładek bo po tych pachnących było strasznie po godzinie juz mnie uczulalo
Rybko ostatnie dwa pytania :) w ktorym wtedy bylas tyg i czy ten clotrimazol zalecil ci lekarz czy sama. Tez smaruje ale nadal sie boje tym ze na ulotce jest napisane zeby nie stosowac w I trymestrze. Dzieki. Juz cie nie mecze
 
Do góry