reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hmmm... A ja mam kolejny ciążowy objaw... Oprocz sennosci i lekko nabrzmialych i bolesnych piersi...
Po raz pierwszy od 2 lat... Mam strasznie realistyczne sny... Erotyczne... Tez macie? Czy tylko ja tak milo sypiam [emoji57]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez mam realistyczne, ale koszmary, kuzwa nieraz boje sie iść spac. Jestem tylko z synkiem w nocy , bo maz wtedy pracuje, budze siku min 3 razy i mam takie schizy, ze do toalety boje sie pójść , pozbiej zasnąć nie moge , bo serce mi wali. Dzis mam nadzieje, bedzie spokojna noc...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Husann, ciesze sie ze wszystko ok. Szkoda ze sie nie pokazał łobuziak.

Malinus, ja słyszałam, kilkoro moich znajomych korzystało z jej pomocy, ale w zupełnie innych sprawach niz płodność, ale zawsze oczywiście chodziło o zdrowie. Nie wiem czy pomogło... Trzeba w to bardzo wierzyć, ja średnio, ale moze kiedyś sie wybiorę. Namawiali mnie na taka wizytę w związku z serduszkiem mojego synka. Nie byłam jednak. Ta o ktorej ja słyszałam , mieszka chyba w okolicach Bielska Podlaskiego, ale w sumie nie jestem pewna .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Weekend tym razem wolny od wizyt ale
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo



24:kasik99- betowanie 1
24:Mawila - betowanie 2
24:s.łódż - transfer
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:malutkikaczorek -wizyta przed crio
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
27: kreatola- wizyta pecherzykowo/serduszkowa
27:Rustynka - criotransfer
28:ema51 - wizyta pecherzykowo/serduszkowa
31:butterfly -badania prenatalne
31:BeataWarszawa - betowanie 1

Listopad
1:AniaCh83 - badania prenatalne
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
2:BeataWarszawa -betowanie 1
3: katherina203- badania prenatalne
3:Klarsa - betowanie 1
4:gosia321 - betowanie 1
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan dzialania
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Husan ja obstawiam chyba dziewczynke :)
Pozna blastka kiedys cos kate wspominala ze zarodki o spowolnionym rozwoju to dziewuchy :)
A do tego wstydliwa i nie chce sie ujawnic mamusi :)
No nic niewazne czy bedzie corka czy syn byle bylo zdrowe :*
 
Husan ja obstawiam chyba dziewczynke :)
Pozna blastka kiedys cos kate wspominala ze zarodki o spowolnionym rozwoju to dziewuchy :)
A do tego wstydliwa i nie chce sie ujawnic mamusi :)
No nic niewazne czy bedzie corka czy syn byle bylo zdrowe :*
Czy corka czy syn bede tak samo kochac i najwazniejesze zeby zdrowe. Chociaz M caly czas jeszcze liczy ze bedzie corka.
Ewcia mi odpoczatku mowila ze bedzie cora i jeszcze teraz ty.
A ja mam od poczatku takie przeczucie ze bedzie syn i jak lek. powiedzial ze na 89% bedzie chlopak to tym bardziej to czuje i caly czas juz mowie ON
 
Czy corka czy syn bede tak samo kochac i najwazniejesze zeby zdrowe. Chociaz M caly czas jeszcze liczy ze bedzie corka.
Ewcia mi odpoczatku mowila ze bedzie cora i jeszcze teraz ty.
A ja mam od poczatku takie przeczucie ze bedzie syn i jak lek. powiedzial ze na 89% bedzie chlopak to tym bardziej to czuje i caly czas juz mowie ON

U mnie do 20tc byl chlopiec na 80%. Ale na polowkowych niespodzianka! Corcia. Czulam sie jakby mi ktos dziecko podmienil, bo przez kilka tyg mowilam do brzucha Adrian ;)
 
reklama
Do góry