reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

reklama
A rewelacyjna fotograf do sesji brzuszkowej to Agnieszka Małek. Ja miałam u niej sesję z mężem. Ciepła, serdeczna, bardzo komunikatywna, młoda, z pomysłem i w ogóle bez skrępowania atmosfera. Polecam :)
 
Zobacz Dorota Skawińska :)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
wczoraj moja kolezanka tez mi ja polecala.
A rewelacyjna fotograf do sesji brzuszkowej to Agnieszka Małek. Ja miałam u niej sesję z mężem. Ciepła, serdeczna, bardzo komunikatywna, młoda, z pomysłem i w ogóle bez skrępowania atmosfera. Polecam :)
a jak to wyszlo cenowo? nie smiem prosic ale moze wyslalabys mi jedno jakies najfajniesze zdjecie na priv?
dopiero skojarzylam ze piszesz na grudniowkach:) czajnik jestem:) a ja myslalam ze w mojej grupie jestem sama z L.?:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Tak piszę tu bo jakoś słabo inne wątki są kontynuowane :) Grama na jej stronie jest całe portfolio, przeróżne sesje, więc warto pooglądać :) mnie osobiście zachwyca jej styl fotografowania, ale rozumiem że każdy ma inny gust i upodobania :) ja za sesję ślubną płaciłam 1800 zł, ale na pewno za brzuszkowe bierze mniej, bo wiadomo że wszystko co ślubne od razu do góry leci.
 
Tak piszę tu bo jakoś słabo inne wątki są kontynuowane :) Grama na jej stronie jest całe portfolio, przeróżne sesje, więc warto pooglądać :) mnie osobiście zachwyca jej styl fotografowania, ale rozumiem że każdy ma inny gust i upodobania :) ja za sesję ślubną płaciłam 1800 zł, ale na pewno za brzuszkowe bierze mniej, bo wiadomo że wszystko co ślubne od razu do góry leci.
fakt. tutaj malo intwnsywny watek mamy. moze w Lublinie jakies inne forum ma wziecie?
jak za slubna to i tak niewiele. ja 4 lata temu placilam 2500 po znajomosci niby. a kolega teraz podpisal umowe ten na 2500.
chyba jednak dogadam sie z Tutkaj. cena za sesje od 400 zl ale ja chce zeby jeszcze "wpadla" i cyknela kilka fotek na babyshower wiec wiadomo troszke drozej. tylko nie mam jeszcze potwierdzonego miejsca sesji. czekam na dopowiedz bo bym chciala w Apartamentach u Muzykow. Wiem ze zwariowalam:))) ale mam tam znajomego i moze jakos sie dogadam.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Cześć dziewczyny! moja Mała w poniedziałek kończy 4 tygodnie i nie wiem kiedy to zleciało...jest naprawdę bardzo slodka i w sumie grzeczna:-) najbardziej doskwiera mi pogoda. Cały czas zimno i pada i o spacerze nie ma mowy:-( jutro ma być w końcu ładnie i oby tak było to w końcu wytoczymy się z domu!
 
reklama
Do góry